Fiat Coupe
Fiat Coupe Bullet
- rocznik 1993
- silnik 2.0 16V Turbo
- moc 215 KM
- kupione używane w 2009
- sprzedane w 2010
- przebieg 170 000 km
2 lata, 6 miesięcy i 10 dni online
auto obejrzano 1572 razy
wszystkich ocen 406
O moim aucie
Fiat Coupe 2.0 16V turbo plus.Autko w posiadaniu od Maja 2009r.Kolor pearl Black metallic.W 2007 Przyjechało z Włoch do Niemiec ,a w 2008r z Niemiec do Polski gdzie jestem drugim właścicielem.Auto przeszło tuning w Niemczech oraz kilka części zostalo przeze mnie wymienionych:
CHIP Novitec oraz ingerencja w Pierburg-Zrobione w Niemczech(normalnie ładuje 0.5 b i spala około 8 Litrów w trybie mieszanym, jeśli chcemy poszaleć przełączamy przycisk co daje nam 1.2 b (oryginalnie 1.05b) i spalanie wzrasta;)
Obniżony 35mm na sprężynach Eibach oraz amortyzatory Koni sport regulowana twardość zawieszenia.
Felgi Borbet LS 17"
Filtr Stożkowy Simota + cold air intake
Xenony,
Sportowe kompletne sprzęgło,
Zaciski pomalowane na czerwono,
Pokrywa zaworów czerwono czarna,
Ringi na zegarach i na tylnych lampach,
zawór Blow off,
wskaznik doładowania Auto gauge,
wydech kompletny REMUS,
Z wyglądu to progi od LE,
i wiele innych..
Wyposażenie:
DVD, 6 głośników + tuba,
El, szyby lusterka
Immo,
centralny zamek,
skóra,
ABS + Visco drive,Szpera przód 30%,
Przyciemniane tylne boczne szyby,
regulowana kierownica w 2 plaszczyznach,
klima,
W tym roku planuje jeszcze:
Przednie tarcze hamulcowe nawiercane i frezowane,
Radio Alpine + głośniki tył i przod Alpine S,
Zegary Moman,
Pomalowac na swiezo zaciski na czerwono,
założyc alarm z pilota,
i inne,
Samochód odebrałem od mechanika, nie to ,że coś się w nim popsuło ale wiadomo kupuję się taki samochód trzeba wiedzieć na czym się stoi wymienione zostało przy 170 tys dodatkowo:
Kompletny rozrzad,regulacja zaworow,swiece NGK +kable, wyczyszczony uklad chlodzenia, plyn hamulcowy,przeglad silnika + wszystkie uszczelki,koncowki drazkow,stabilizatory,wszystkie paski klima, wspomaganie, alternator, itp.
W samochodzie nic mi się jeszcze nie popsuło.Wiem z doświadczenia innych ,że te samochody są dość awaryjne jeśli się o nie nie dba.Ja zmieniam olej co 8 tys Castrol Edge Sport 10w 60 i turbo mam w stanie perfekcyjnym (ładuje bez chipa katalogowo)W samochód zostało włożone dużo serca i pieniędzy ale za to się autko odwdziecza;)
Poprzednio miałem słabszego japońca i wiadomo, japońcem można bardziej poszaleć na zakrętach pobawić się itp, na włocha trzeba uważać i napewno daje dużo wiecej frajdy na prostych drogach podczas wyprzedzania 7 sekund do setki robi swoje.Jeśli chcesz samochód do palenia gumy i wchodzenia na ręcznym w zakręty - Fiat Coupe nie jest dla Ciebie, ale jeśli chcesz pośmigać sobie autostrada i pokazać nieraz nowszym samochodom ,że właśnie próbowały wyprzedzić kawał włoskiej motoryzacji samochód jest dla Ciebie:)
NIESTETY AUTO JUZ SPRZEDANE:(
Dziennik pokładowy Fiat Coupe (0)
Brak wpisów w dzienniku pokładowym
Dziennik kosztów Fiat Coupe (0)
Brak wpisów paliwowych
Brak wpisów serwisowych
Brak wpisów pozostałych
Brak wpisów
Galeria zdjęć Fiat Coupe
Dołącz do Nas
Galeria filmów Fiat Coupe
Kluby (1)
Wszystkich miłośników przepięknej włoskiej lini, tej starszej i tej najmłodszej zapraszam do naszego FiatClubu! Czasem …
Poleć to auto znajomym
Właściciel
PGN
- 5 lat za kółkiem
- Trzemeszno
Jeździ: Hyundai Coupe III
Poprzednio jeździł: Mazda MX3 Madzia, Fiat Coupe Bullet
Komentarze (41)
ale bestia silnik tylko 2.0 a wygląda jak by tam 5 była ,kawał dobrego i fajnego autka
pozdrawiam
dodano 6 miesięcy temu napisz odpowiedź
W tym kolorze i na tych szprychach świetnie wygląda. Dziwne, że właściciel tak szybko się go pozbył.
dodano 6 miesięcy temu napisz odpowiedź
Jeździ: Alfa Romeo 156 I CZARNA BESTIA, Peugeot Boxer II Firmowy Boxerek, Fiat Bravo I Bravina :)
ładna włoszczyzna pozdrawiam
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
Jeździ: Opel Vectra B 2.0 CDX, Opel Astra F 1.4 8V Golas EDYSZYN, Opel Omega B V6 Automat, Volkswagen Golf IV MasaHuku
Autko ocenione, oktanami doładowane...
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
Bardzo ładne autko na bardzo ładnych zdjęciach! Pozdrawiam gorąco i życzę szerokiej drogi!
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
Noooo to to ja lubie. Jest paru kolesi u mnie w mieście co jeżdzą tymi autkami i to podrasowanymi. Czasem aż dziw oczom i uszom bierze, co one z siebie mogą dać. Pozdrawiam.
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
piękne auto. jechałem kiedyś wersją 2.0 bez turbo. nawet też dawał radę ale 215 koników to już bardziej niż przyzwoicie
bardzo wyważone mody. oceniam i pozdr
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
Jeździ: Fiat Doblo I Roboczy wół, Fiat Uno II Staruszek, Alfa Romeo 156 II JTD Impression, Fiat Uno II Srebrne Ferrari, Alfa Romeo 147, Fiat Brava 1.6 16v
Piękny włoski styl, to jest właśnie Fiat Coupe. Piękny
Pozdrawiam
dodano 1 rok temu napisz odpowiedź
genialne autko odkąd śmigałem takim w Granturismo na psx sie cały czas chcę takiego Pozdrawiam i dolewam
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Fajne autko, niegdyś moje marzenie. Zostawiam ocenkę i zapraszam do siebie.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
AUTKO zadbane , bo widziałem je osobiście, szczerze to nigdy mi się te Fiaty nie podobały, ale po dokładnym obejrzeniu tego egzemplarza, zmieniam zdanie no i te felgi idealnie współgrają z autem. Pozdro
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Super autko klasa sama w sobie. Mocno słychać tego Blow Off'a?? Mógłbyś jakiś filmik dać byłbym wdzięczny.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do nevadka: Bardzo rzadkie.73 tys wyprodukowano w Polsce szacuje ze jest jakies 400 sztuk max tych samochodow...
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Fajny sportowy samochodzik z Italii , piękne wnetrzne ponad czasowy samochod no i turbo jest
pzdr i zapraszam
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
To był jeden z najlepszych fiatów w historii...choć na te najnowsze złego słowa powiedzieć nie dam
Prezentuje się świetnie i pod machą ma sporo
Niezła zabaweczka. Brakuje tylko zdjęć podkreślających zalety designu...ale pora roku nieodpowiednia...mimo tego oceny daję wysokie i pozdrawiam.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Otóż to, ja się spotkałem z takimi ludźmi co jechali kawalek za mną a gdy sie zatrzymali pytali co to za auto.Jak odpowiedziałem Fiat to mieli mnie za durnia..
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do artiwie15:
Co do znaczków to mam podobnie. Śmieszna sprawa jak ludzie (nie za bardzo znający na samochodach)
chodzą dookoła auta, i w końcu pytają co to za samochód...
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do pafka: Dzieki za miłe słowa, można by więcej wyciagnąc z auta ale wtedy pewnie i długo silnik by nie wytrzymał, te zabiegi raczej kosmetyczne, a co do moich napraw to tak jak pisałem, wolę wymienić za wczasu niż czekać aż coś sie popsuje, a powszechnie wiadomo,że zrywają się tutaj paski rozrządu i trzeba wymianić co 45 tys.Aha zapomniałem napisać ,że mam zdjęte emblematy "FIAT" jeszcze większe ździwienie wśród gapiów:D
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Świetne auto! Jak dla mnie najfajniejszy Fiat (razem z Barchettą) w historii. Choć teraz Fiat też robi fajne auta, to brakuje mi w obecnej ofercie coupe. A Twoje Coupe wygląda świetnie - sporo zmian, ale wszystkie wyglądają na mocno przemyślane. No i moc też przyjemna - tylko pogratulować!
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do naitsabes: Obejrzyj sobie moją byłą mazdę, tam troche przeróbek zrobiłem , jednak części zamawiałem np z niemiec jak jeszcze w Polsce ich nie było co dało mi jedyne takie auto w Polsce, inni co tuningowali te Mazdy kupowali części z Polski czyli części popularne...
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do artiwie15: tak to ważne żeby nie zepsuć zamiast poprawić! co tu widzę że nie wchodzi w grę
pozdr.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
Do naitsabes: Dzięki.Myslę ,że więcej zdjęć nie trzeba bo samochód z wyglądu nie jest zmieniony... Tuning trzeba zrobić z głową a niestety do coupe części tuningowe to przeważnie wieś...Jeszcze raz dzięki za opinie.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź
wspaniałe podejście do auta!
maszyna rzeczywiście nieprzeciętna
jeszcze sesja zdjęciowa!!!
pozdr.
dodano 2 lata temu napisz odpowiedź



edytuj komentarz
pierwsze widzę rzadko spotykane autko na naszych drogach 


