Wpis w dzienniku pokładowym Fiat Tipo
Fiat Tipo 14.ie smok 83,74
Jeździ: Fiat Tipo 14.ie smok
Poprzednio jeździła: Fiat 126p "Maluch", Volkswagen Golf II golf II
- rocznik 1992
- silnik 1.4 i.e.
- moc 70 KM
- kupione używane w 2009
- przebieg 142 550 km
NIE WESOLY PORANEK
12.11.2010 134 000 km
Kategoria: wypadek
DZIŚ RANO JADĄC DO PRACY MIAŁAM NIEPRZYJEMNĄ SYTUACJĘ.JADĄC PRZEPISOWO ZATRZYMAŁAM SIĘ NA STRZAŁCE WARUNKOWEGO ZATRZYMANIA I TU NAGLE BUM WJECHAŁ MI FACET W TYŁEK .WYSIADŁAM Z AUTA ZŁA ,ALE CAŁE SZCZĘŚCIE NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO I AUTA TEŻ BYŁY CAŁE .POWIEDZIAŁAM MU TYLKO ZE NA STRZAŁCE WARUNKOWEGO ZATRZYMANIA POWINIEN SIĘ ZATRZYMAĆ.JEDEN Z PRZECHODNIÓW PODSZEDŁ DO MNIE I POWIEDZIAŁ ŻE POWINNAM GO SKASOWAĆ ZA TO ŻE MI W TYŁEK AUTA WJECHAŁ .ALE JA GO PUŚCIŁAM I POŻYCZYŁAM MU SZEROKIEJ DROGI I ŻEBY BARDZIEJ UWAŻAŁ. BO MAŁO JEST TAKICH KIEROWCÓW JAK JA .INNY BY GO DAWNO ZA TO SKASOWAŁ ALBO POLICJE WEZWAŁ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW ;)
wymiana sprzegla i amorkow i lewa oslona … , I po przegladzie , konserwacja auta , dziury w aucie , Zacierajace sie hamulce ...pokaż Wszystkie wpisy (6)
Komentarze (15)
przy każdym wypadku czy stłuczce wzywamy policje to jest warunek niepodważalny, a ubezpieczalnie są po to by z nich korzystać a nie płacić naganie bo tak chce rząd, ja czekam na taki ruch już od długiego czasu ale jak zawsze nikt nie chce mnie walnąć w tyłek :D, ja bym nie popuścił bo z czegoś takiego można mieć niezłą kasę
Do Hipek_01: święta prawda ale cóż następnym razem już nie puszcze nie będę taka łaskawa jak wtedy bo jednak błotnik trochę jest obdarty ale tow dzień dopiero zobaczyłam a rano było ciemno i nic nie widziałam apo za tym trzeba było do pracy na szóstą pozdrawiam
Ja bym nie puścił. W wielu sytuacjach może się to zdarzyć, ale dla mnie strzałka warunkowa to świętość, a zbyt wielu baranów robi sobie z niej bezkolizyjny skręt w prawo. Nie mówiąc o tym, ile razy cudem uniknąłem stłuczki na przejeździe dla rowerów (jadąc rowerem).
Kobiety takie są, zawsze odpuszczają w takich sytuacjach. Kiedyś na stacji benzynowej, koło mojej żony przejeżdżał Star ciężarowy i zachaczył o przót. Trochę głupio, bo auto było pozyczone. Kierowca Stara się ukajał, i pyta ile rekompensaty. Żona zdenerwowana chciala mieć jak najszybciej wszystko z głowy, powiedziala żeby s.....ł.
No i on odjechał ....
to mogła być dla niego dobra nauczka, chociaż może zostać źle odebrana, i koleś sobie pomyśli, że raz mu się upiekło to po co uważać i dalej będzie jeździł jak jeździ
Do fjerzy: mnie uczyli sygnalizowac,
wlaczam dosc wczesnie ale widze ze duzo kierowcow wogole nie sygnalizuja tylko jada a to sie zle koncze pozadrawiam
tak mi się śmiesznie nasunęło: "cała przyjemność wjeżdżać Tobie w tyłek"
uważam jednak, że za brawurę i jazdę na pamięć powinno się płacić zawsze
Gdyby to był facet pewnie inaczej się to skonczyło a kobiety są mniej nachalne i porywcze
Jeździ: Nissan Qashqai "QQ"
Dobra kobieta jesteś i wiesz o tym co widać w tekście. Co do tamtego kierowcy złudzeń nie mam. Jazda to nawyki, a te jakie kto ma to natychmiast widać i wpływ nauczek jest tu mocno ograniczony moim zdaniem. Oto przykład. Przekonajcie skutecznie kierowcę, który włącza kierunkowskazy na 1-2 piknięcia, by włączał je na 5-6. Albo żeby włączał je nie jak skręca, tylko jak ma zamiar skręcać. Nie wiem czy na kursach tego uczą bo swój robiłem wieki temu, ale jak widzę co się dzieje na jedni, to wydaje mi się, że nie.
Do mirt82: ok już wyłączyłam pozdrowionka
A ja myślę, że powinnaś wyłączyć caps lock
Do grzegorzd8: A JA MYŚLĘ ZE BĘDZIE ROZWAŻNIEJ JEŻDZIŁ
Do miras13: OD ŚRODECZKA WSZYSTKO OK BYŁ JUZ SPRAWDZANY POZDRAWIAM
Wydaje mi się , że powinien dostać nauczkę . Tym razem niby nic ale innemu zrobi o wiele większe szkody bo odjechał przekonany , że jest dobrym kierowcą i że inni itd. Pozdrawiam
To że auto było całe to tylko na pozór wyglądało. Ciekawe jak to wygląda od środeczka zderzaka.
Publikacje
Podobne
Wycieraczki... Kupiłem wycieraczki, dobre boscha... Niestety jedno ramię wycieraczki było podniesione …
2009-05-18
150545 km
4 komentarze
5 ocen
ostatnie zmiany witam..biale zegary juz mam podsweioetlenie zrobilem na czerwono wiec juz …
2010-02-15
231748 km
5 komentarzy
8 ocen
Awarie W górnym przewodzie gumowym od chłodnicy pojawiła się dziurka.Tego samego …
2009-10-05
153000 km
4 komentarze
6 ocen
zmiany dzisiaj podswietlenie bagaznika zrobilem wieczorkiem cykne foto a ,ogolnie silowniki …
2010-05-26
233274 km
6 komentarzy
6 ocen
Olej!!! Dziś gdy wracałem z Sosnowca to przy gwałtownym hamowaniu i …
2012-03-06
139307 km
22 komentarze
8 ocen


edytuj komentarz



