Gorące tematy

Skarbnica wiedzy Info Citroen - forum

Ostatnio widziano: zalogowanych: 0, niezalogowanych: 36

Lista forów Nawigacja

Dlaczego warto się zalogować?

- możesz tworzyć wątki i pisać posty na forum
- masz osobisty filtr kącików na forum
- masz dostęp do wielu narzędzi portalu AutoCentrum.pl

Sklep: Opony

akumulator w Xsarze Picasso

grey_man pokaż post 12.12.2011 12:12 nowy (ostatnia aktualizacja 12.12.2011 12:12)
akumulator w Xsarze Picasso
Witam,

Jak wyjąć akumulator w CXP? Po odsunięciu i odchyleniu fotela kierowcy (maksymalnie - bez zagłówka), zdjęcia zasłonki z tyłu fotela ukazuje się kopułka przykrywająca akumulator. Sęk w tym, że nie mogę jej zdjąć bo nie pozwala na to pręt łączący prowadnice. Czy powinienem zatem całkowicie zdemontować siedzisko? Czy może jest jakiś mniej kłopotliwy sposób na wyjęcie aku? Za każdą pomoc będę wdzięczny.
pokaż post
Off666 pokaż post 29.01.2012 20:13 nowy (ostatnia aktualizacja 29.01.2012 20:13)
aku jak wymienić
jak odsuniesz fotel do koca to są dwa zatrzaski i jak je prawidłowo wciśniesz to fotel przesuwa się jak w samochodach z 3 drzwi i tyle... u mnie jak sie fotel tak złoży to mam już akumulator tylko pod plastikową osłoną która nie jest przykręcona.

Ja mam pytanie z innej beczki ale też odnośnie aku.... czy w CXP 2.0 Hdi z 2002 roku można wymienić akumulator bez podpinania dodatkowego źródła podtrzymującego "komputer pokładowy"?? to samo tyczy się ładowania aku? czy jednak musi być podpięte ciągle jakieś źródło dające prąd do komputera? z góry dzięki za odpowiedź bo przyszły mrozy i coś słabiej pali...pozdrawiam