Skarbnica wiedzy Info Pogaduchy - forum

Ostatnio widziano: zalogowanych: 10, niezalogowanych: 98

Lista forów Nawigacja

Dlaczego warto się zalogować?

- możesz tworzyć wątki i pisać posty na forum
- masz osobisty filtr kącików na forum
- masz dostęp do wielu narzędzi portalu AutoCentrum.pl

Sklep: Opony

reflektory , lampy, Angel Eyes czy są legalne

elpolako pokaż post 15.09.2013 09:49 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 09:53)
]Witam wszystkich!!!!! Zastanawiałem się nad zmianą przednich reflektorów w mojej astrze G na nowe , ponieważ moje stare , strasznie zmatowiały , i nie są już takie prześwitujące i przejrzyste jak nowe, wiązka światła jest bardzo słaba i ogranicza to widoczność w nocy. Widziałem ładne lampy na necie , ANGEL EYES , bardzo przystępna cena Słyszalem jednak ze policja może się czepiać do takich lamp ,że niby w tych lampach są 4 światła postojowe a nie 2 tak jak to mówią przepisy prawne w Polsce , ale z drugiej strony to w unii europejskiej mają homologację a Polska przecież jest w unii. jeżeli ktoś ma takie reflektory to prosiłbym o odpowiedz , i czy te reflektory to nie jakiś szajs jakich nie mało na rynku, czy opłaca się je kupić?
]Witam wszystkich!!!!! Zastanawiałem się nad zmianą przednich reflektorów w mojej astrze G na nowe , ponieważ moje stare , strasznie zmatowiały , i nie są już takie prześwitujące i przejrzyste jak nowe, wiązka światła jest bardzo słaba i ogranicza to widoczność w nocy. Widziałem ładne lampy na necie , ANGEL EYES , bardzo przystępna cena Słyszalem jednak ze policja może się czepiać do takich lamp ,że niby w tych lampach są 4 światła postojowe a nie 2 tak jak to mówią przepisy prawne w Polsce , ale z drugiej strony to w unii europejskiej mają homologację a Polska przecież jest w unii. jeżeli ktoś ma takie reflektory to prosiłbym o odpowiedz , i czy te reflektory to nie jakiś szajs jakich nie mało na rynku, czy opłaca się je kupić?
pokaż post
pawilion pokaż post 27.09.2013 19:18 nowy (ostatnia aktualizacja 27.09.2013 19:18)
Jedź do lakiernika, za ok 100 pln od szt. spoleruje szkło i lampy będą znów jak nowe a te wynalazki to nic pewnego.
Jedź do lakiernika, za ok 100 pln od szt. spoleruje szkło i lampy będą znów jak nowe a te wynalazki to nic pewnego.
pokaż post
Renata Konteksta
pokaż post
JacK pokaż post 15.09.2013 13:05 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 13:05)
a co do samych lamp do do astry g takie lampu nie pasują.
Kup nowe fabryczne dobrej firmy np. valeo.

a co do samych lamp do do astry g takie lampu nie pasują.
Kup nowe fabryczne dobrej firmy np. valeo.
pokaż post
elpolako pokaż post 15.09.2013 10:03 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 10:03)
Lampy posiadają homologację europejską (norma E) oraz są przystosowane do ruchu prawostronnego.
Lampy posiadają homologację europejską (norma E) oraz są przystosowane do ruchu prawostronnego.
pokaż post
krzys-68 pokaż post 15.09.2013 10:01 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 10:01)

pokaż post
elpolako pokaż post 15.09.2013 09:57 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 09:57)
dzięks Golson za podpowiedż
dzięks Golson za podpowiedż
pokaż post
Golson pokaż post 15.09.2013 09:50 nowy (ostatnia aktualizacja 15.09.2013 09:50)