Skarbnica wiedzy Info Silniki Diesla - forum

Ostatnio widziano: zalogowanych: 22, niezalogowanych: 481

Lista forów Nawigacja

Dlaczego warto się zalogować?

- możesz tworzyć wątki i pisać posty na forum
- masz osobisty filtr kącików na forum
- masz dostęp do wielu narzędzi portalu AutoCentrum.pl

Sklep: Opony

wymiana wtryskiwaczy v50

Dioniz pokaż post 25.11.2009 14:59 nowy (ostatnia aktualizacja 25.11.2009 14:59)
czy po wymianie wtryskiwaczy (jednego lub kilku) w volvo v50 2.0D - silnik CR trzeba przeprowadzać adaptację?? Czy obejdzie się bez podpinania do kompa, mechanik twierdzi że 3 za głośno chodzą...
Ma to wpływ na odczuwalną dziurę w przedziale ok 2,5-3tys obrotów??

czy po wymianie wtryskiwaczy (jednego lub kilku) w volvo v50 2.0D - silnik CR trzeba przeprowadzać adaptację?? Czy obejdzie się bez podpinania do kompa, mechanik twierdzi że 3 za głośno chodzą...
pokaż post
pees1 pokaż post 02.12.2009 19:12 nowy (ostatnia aktualizacja 02.12.2009 19:12)

Dioniz napisał:

wymiana wtryskiwaczy v50

Tak, trzeba programować w autoryzowanym serwisie(kosztowalo mnie to 50 funtow w fordzie). Wtryski lepiej sprawdzać u kogoś, kto się tym zajmuje, po wyjęciu każdy z osobna (potrzebny specjalny tester) - ja to robiłem w UK, miałem 2 do wymiany, kupiłem na allegro z rozbitka i do dziś jeżdże (po 50Kkm) Do tego 2 mam ciagle w zapasie. Pozdrawiam.

Dioniz napisał:

wymiana wtryskiwaczy v50

Tak, trzeba programować w autoryzowanym serwisie(kosztowalo mnie to 50 funtow w fordzie). Wtryski lepiej sprawdzać u kogoś, kto się tym zajmuje, po wyjęciu każdy z osobna (potrzebny specjalny tester) - ja to robiłem w UK, miałem 2 do wymiany, kupiłem na allegro z rozbitka i do dziś jeżdże (po 50Kkm) Do tego 2 mam ciagle w zapasie. Pozdrawiam.
pokaż post
Renata Konteksta
pokaż post
uysy pokaż post 26.11.2009 22:02 nowy (ostatnia aktualizacja 26.11.2009 22:02)
a mechanik który diagnozuje CR'a na słuch.... ech...

a mechanik który diagnozuje CR'a na słuch.... ech...