Skarbnica wiedzy Info Volkswagen - forum

Ostatnio widziano: zalogowanych: 3, niezalogowanych: 197

Lista forów Nawigacja

Dlaczego warto się zalogować?

- możesz tworzyć wątki i pisać posty na forum
- masz osobisty filtr kącików na forum
- masz dostęp do wielu narzędzi portalu AutoCentrum.pl

Sklep: Opony

Vw Polo II 93 FOX- zamek tylnej klapy bagażnika.

panek2407 pokaż post 31.10.2011 14:01 nowy (ostatnia aktualizacja 31.10.2011 14:01)
Witam wszystkich użytkowników forum AutoCentrum.pl. Mam do Was pytanie dotyczące zamka tylnej klapy bagażnika w aucie : VW Polo II 93 FOX (combi), otóż mam do auta 3 kluczyki, jeden jest od wlewu paliwa, drugi jest od prawych drzwi i stacyjki, zaś trzeci od lewych drzwi. Do bagażnika nie potrzeba żadnego kluczyka, gdyż klapę można otworzyć czymkolwiek śrubokrętem czy patyczkiem od loda. Moje pytanie brzmi.. czy we wszystkich autach jest taki zamek i czy da się go w jakiś sposób przerobić, żeby ktoś obcy go nie otworzył. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
Witam wszystkich użytkowników forum AutoCentrum.pl. Mam do Was pytanie dotyczące zamka tylnej klapy bagażnika w aucie : VW Polo II 93 FOX (combi), otóż mam do auta 3 kluczyki, jeden jest od wlewu paliwa, drugi jest od prawych drzwi i stacyjki, zaś trzeci od lewych drzwi. Do bagażnika nie potrzeba żadnego kluczyka, gdyż klapę można otworzyć czymkolwiek śrubokrętem czy patyczkiem od loda. Moje pytanie brzmi.. czy we wszystkich autach jest taki zamek i czy da się go w jakiś sposób przerobić, żeby ktoś obcy go nie otworzył. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
pokaż post
PrusaX pokaż post 31.10.2011 15:24 nowy (ostatnia aktualizacja 31.10.2011 15:24)
albo powymieniaj zamki i stacyjke na takie same (na taki sam klucz)
albo powymieniaj zamki i stacyjke na takie same (na taki sam klucz)