Skarbnica wiedzy Info Warsztat - forum

Ostatnio widziano: zalogowanych: 14, niezalogowanych: 373

Lista forów Nawigacja

Dlaczego warto się zalogować?

- możesz tworzyć wątki i pisać posty na forum
- masz osobisty filtr kącików na forum
- masz dostęp do wielu narzędzi portalu AutoCentrum.pl

Sklep: Opony

Jak sprawdzić szczelność głowicy?

nikodem pokaż post 15.01.2010 15:31 nowy (ostatnia aktualizacja 15.01.2010 15:31)
Mam płyn w oleju i nie wiem czy to głowic czy uszczelka. Dodam, że płyn mi zamarzł( większość wody)

Mam płyn w oleju i nie wiem czy to głowic czy uszczelka. Dodam, że płyn mi zamarzł( większość wody)
pokaż post
zbudi pokaż post 16.01.2010 14:33 nowy (ostatnia aktualizacja 16.01.2010 14:33)

nikodem napisał:

Gdy sa takie objawy najprawdopodobniej wydmuchnelo ci uszczelke z pod glowicy a co za tym idzie glowina musi byc lekko odksztalcona. Dzieje sie tak gdy przegrzeje sie silnik a glowica jest delikatna z aluminium i trzeba ja planowac. Taka impreze moze kosztowac 500-600 zl razem z robota pozdrawiam

nikodem napisał:

Gdy sa takie objawy najprawdopodobniej wydmuchnelo ci uszczelke z pod glowicy a co za tym idzie glowina musi byc lekko odksztalcona. Dzieje sie tak gdy przegrzeje sie silnik a glowica jest delikatna z aluminium i trzeba ja planowac. Taka impreze moze kosztowac 500-600 zl razem z robota pozdrawiam
pokaż post
Hyperion pokaż post 23.01.2010 01:09 nowy (ostatnia aktualizacja 23.01.2010 01:09)
W domu w wannie sprawdź szczelność głowicy. W wannie jak nie zatonie jest ok.

Czemu nie pomyślałeś o wymianie płynu chłodniczego jak wiedziałeś że masz większość wody?
Szukaj zakładu regeneracji głowic, nic więcej nie wymyślisz.

W domu w wannie sprawdź szczelność głowicy. W wannie jak nie zatonie jest ok.

Czemu nie pomyślałeś o wymianie płynu chłodniczego jak wiedziałeś że masz większość wody?
Szukaj zakładu regeneracji głowic, nic więcej nie wymyślisz.
pokaż post
Renata Konteksta
pokaż post
uysy pokaż post 15.01.2010 16:44 nowy (ostatnia aktualizacja 15.01.2010 16:44)
każdy warsztat zajmujący sie obróbka głowic sprawdzi szczelnośc.

każdy warsztat zajmujący sie obróbka głowic sprawdzi szczelnośc.
pokaż post
Wilu117 pokaż post 15.01.2010 16:38 nowy (ostatnia aktualizacja 15.01.2010 16:38)
np. blok silnika albo własnie głowica....

np. blok silnika albo własnie głowica....