Zgłoś sugestię Żarówka

Nasze testy

Galeria Citroen C4

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców (2 komentarze)

~kedziorek12

Oceń przydatność:

0
0

uwielbiam ten samochod

05.08.2014 17:34:32 napisz odpowiedź
~Ryszard

Oceń przydatność:

0
0

Jeżdżę C4 Picasso od 3 m-cy i wiem, że jest to najlepszy wybór mojego życia

12.03.2012 12:39:46 napisz odpowiedź
Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Citroen C4

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Citroen C4

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDI - nietuzinkowe auto rodzinne
Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDI - nietuzinkowe auto rodzinne C4 Grand Picasso to kolejny dowód na to, że pracownicy Citroena są szaleni - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wprowadzili oni bowiem na rynek samochodów rodzinnych model, który nie tylko doskonale wywiązuje się z codziennych zadań, ale wygląda jak zaprojektowany w dalekiej przyszłości - zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Citroen C4 - zobacz filmy

Konkurs do testu Citroen Grand C4 Picasso
Konkurs do testu Citroen Grand C4 Picasso Kolejny konkurs! Zasady są bardzo proste. Wystarczy skomentować test Citroena Grand C4 Picasso na naszej stronie AutoCentrum.pl (link w filmie), a my z najciekawszych wypowiedzi wybierzemy dwie. Ich autorzy otrzymają prezentowane w filmie nagrody. Pamiętajcie tylko, aby komentarze dodawać jako zalogowani użytkownicy! Życzymy powodzenia!
Citroen Grand C4 Picasso 1.6 HDI 115 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl
Citroen Grand C4 Picasso 1.6 HDI 115 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl Niekonwencjonalny wygląd oraz praktyczne i obszerne wnętrze - to przepis na idealne auto rodzinne według Citroena. Czy słusznie? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Zapraszamy do obejrzenia testu! P.S. Pamiętajcie o konkursie! Wybierzemy dwa najciekawsze komentarze pod tym filmem! UWAGA! Wygra tylko zarejestrowany użytkownik!
Citroen Grand C4 Picasso 1.6 HDI 115 KM - acceleration 0-100 km/h
Citroen Grand C4 Picasso 1.6 HDI 115 KM - acceleration 0-100 km/h Zobaczcie jak Citroen Grand C4 Picasso 1.6 HDI przyspiesza do setki.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!