Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Kia Sorento II

Kia Sorento 2013

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Kia Sorento

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Kia Sorento

Kia Sorento - coraz bardziej doskonała
Kia Sorento - coraz bardziej doskonała Trzecia generacja Kia Sorento atrakcyjnie wygląda, ma solidnie wykonane i bogato wyposażone wnętrze, a dobrze zestrojone zawieszenie i mocne silniki dają radość z jazdy.

Kia Sorento - zobacz filmy

Kia Sorento 2.2 CRDI 197KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Kia Sorento 2.2 CRDI 197KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Tym razem testujemy największe dostępne w Polsce auto ze znaczkiem KIA po faceliftingu. Co się zmieniło? Czy zewnętrzne wymiary przełożą się na miejsce w środku? Czy Koreańczycy poprawili zawieszenie? I jak zinterpretować wycenę auta na poziomie około 190.000 zł? To wszystko i wiele więcej w dzisiejszym teście.
Paryż 2014 - prezentacja Kii Sorento
Paryż 2014 - prezentacja Kii Sorento Kia nie próżnowała i zaprezentowała nam całą gamę odświeżonych modeli. Nie zabrakło także nowości, a wśród nich brylowała nowa Kia Sorento.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!