Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Galeria Kia Sorento II

Kia Sorento 2013

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Kia Sorento

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Kia Sorento

Kia Sorento - siła spokoju
Kia Sorento - siła spokoju W segmencie SUVów Kia zdobyła serca klientów modelem Sportage. Jednak w ofercie południowokoreańskiego producenta znajdziemy jeszcze jedną, większą propozycję - Sorento. To ukłon w stronę osób, które cenią sobie anonimowość, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z pewnej dozy elegancji i wygody.

Kia Sorento - zobacz filmy

Kia Sorento 2.2 CRDI 197KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Kia Sorento 2.2 CRDI 197KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Tym razem testujemy największe dostępne w Polsce auto ze znaczkiem KIA po faceliftingu. Co się zmieniło? Czy zewnętrzne wymiary przełożą się na miejsce w środku? Czy Koreańczycy poprawili zawieszenie? I jak zinterpretować wycenę auta na poziomie około 190.000 zł? To wszystko i wiele więcej w dzisiejszym teście.
Paryż 2014 - prezentacja Kii Sorento
Paryż 2014 - prezentacja Kii Sorento Kia nie próżnowała i zaprezentowała nam całą gamę odświeżonych modeli. Nie zabrakło także nowości, a wśród nich brylowała nowa Kia Sorento.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!