Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Kia Venga

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Kia Venga

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Kia Venga

Kia Venga - mikrovan do miasta
Kia Venga - mikrovan do miasta Wszystko zaczęło się równo 10 lat temu, kiedy do stajni małych miejskich hatchbacków wdarło się świeże powietrze. Japończycy zawsze byli mistrzami miniaturyzacji, wymyślili więc, że coraz popularniejszą koncepcję minivanów można dodatkowo zgnieść, zmniejszyć i wyprodukować mikrovana - tak na rynek wjechała Honda Jazz. Jej śladami poszło wiele firm - mamy więc Muse od Lancii, klasę A od Mercedesa czy Note od Nissana, a dwa lata temu dołączył do nich także bohater dzisiejszego testu: Venga od Kii.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!