Zgłoś sugestię Żarówka

Nasze testy

Galeria Lexus IS II

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Lexus IS

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Lexus IS

Lexus IS 300h F-Sport - miłość od drugiego wejrzenia
Lexus IS 300h F-Sport - miłość od drugiego wejrzenia Znasz to uczucie: pojawia się nowy model samochodu i myślisz o nim "ale brzydal". Lecz mija pewien czas i dochodzisz do wniosku, że ma jednak akceptowalny wygląd, a niedługo później nie wyobrażasz sobie, aby to auto mogło wyglądać inaczej - bo jest przecież piękne!? Ja tak miałem niegdyś z nosami Audi, czy z okularami Mercedesa. Nawet obłe kształty BMW po zmianie stylisty zaczęły do mnie w końcu przemawiać, choć zajęło to ponad rok. Jednym słowem - niemal wszystko da się zaakceptować, trzeba tylko dać autu trochę czasu.

Lexus IS - zobacz filmy

Lexus IS 300h 223 KM - acceleration 0-100 km/h
Lexus IS 300h 223 KM - acceleration 0-100 km/h Tym razem zmierzyliśmy przyspieszenie Lexusa IS 300h z układem hybrydowym o mocy 223 KM.
Lexus IS 300h - działanie aktywnego tempomatu
Lexus IS 300h - działanie aktywnego tempomatu Testując różne auta staramy się sprawdzać, jak działają najważniejsze systemy. Nie inaczej było z Lexusem IS 300h, w którym postanowiliśmy sprawdzić działanie aktywnego tempomatu.
Lexus IS 300h - zapowiedź testu
Lexus IS 300h - zapowiedź testu Oto kolejna zapowiedź testu, który opublikujemy już niedługo. Tym razem w redakcji pojawił się Lexus IS 300h. Pamiętaj, aby śledzić naszą stronę oraz subskrybować nasz kanał, aby niczego nie przegapić!
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!