Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Mitsubishi Outlander II

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców (1 komentarz)

~ewa

Oceń przydatność:

0
4

beznadzieja

07.01.2012 13:19:56 napisz odpowiedź
Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Mitsubishi Outlander

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV - płynąc z prądem
Mitsubishi Outlander PHEV - płynąc z prądem Choć w ostatnich latach rozwój hybryd przybrał na sile, to chyba jeszcze nie czas by zadomowiły się w naszych garażach na dobre. Dlaczego? Zastanówmy się testując Mitsubishi Outlandera w wersji PHEV.

Mitsubishi Outlander - zobacz filmy

Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Trzecia generacja Outlandera zaszokowała swoim wyglądem, ale to przecież rzecz gustu. Co innego konkrety - np. szybkość, zwrotność czy sprawność w terenie. Japończykom nie udało się jednak stworzyć auta idealnego. W tym teście przyjrzymy się zarówno wadom, jak i zaletom nowego SUVa Mitsubishi.
[HD] Mitsubishi Outlander PHEV, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Mitsubishi Outlander PHEV, 2014 - test AutoCentrum.pl

Elektryczna strona motoryzacji rozwija się w imponującym tempie wkradając się do różnych aut, zarówno miejskich, jak i sportowych. Jednym z wielu przykładów jest Mitsubishi Outlander PHEV, który jest bardzo dobrym przykładem udanego auta hybrydowego oferującego kilka ciekawych rozwiązań, ale jest pewien problem. Jaki? Tego dowiecie się w naszym teście.

O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!