Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Galeria Mitsubishi Outlander III

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Zobacz również

Kierowcy, którzy oglądali Mitsubishi Outlander, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mitsubishi Outlander

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander FL - korzystna kosmetyka
Mitsubishi Outlander FL - korzystna kosmetyka Choć trzecia generacja Outlandera pojawiła się na rynku raptem dwa lata temu, to koncern Mitsubishi już zdecydował się na drobny lifting tego modelu. Przyjrzyjmy się, co postanowiono zmienić w Outlanderze z rocznika modelowego 2014.

Mitsubishi Outlander - zobacz filmy

Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Trzecia generacja Outlandera zaszokowała swoim wyglądem, ale to przecież rzecz gustu. Co innego konkrety - np. szybkość, zwrotność czy sprawność w terenie. Japończykom nie udało się jednak stworzyć auta idealnego. W tym teście przyjrzymy się zarówno wadom, jak i zaletom nowego SUVa Mitsubishi.
Mitsubishi Outlander - BEZ CENZURY - Zachar OFF
Mitsubishi Outlander - BEZ CENZURY - Zachar OFF Moje prywatne wrażenia z jazdy Mitsubishi Outlanderem po faceliftingu - plusy, minusy i wycinki, których nie zobaczycie w oficjalnym wydaniu testu.
Mitsubishi Outlander 2.0 SOHC MIVEC 150 KM - pomiar spalania
Mitsubishi Outlander 2.0 SOHC MIVEC 150 KM - pomiar spalania Sprawdzamy średnie spalanie Mitsubishi Outlander z silnikiem 2.0 SOHC MIVEC o mocy 150 KM w różnych warunkach drogowych.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!