Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Opel Mokka

Opel Mokka

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców (4 komentarze)

~A

Oceń przydatność:

0
0

Co do skrzyni w 1,6 całkowicie się zgadzam, tylko gdzie zgłosić problem serwis uważa że wszystko ok.

28.04.2014 11:22:26 napisz odpowiedź
~ozgul

Oceń przydatność:

3
0

Opel Mokka 1,6 to pomyłka nie tyle silnik co skrzynia biegów,okazuje się że jest problem z pierwszym biegiem zgrzyta przy próbie ruszenia.Opel o tym problemie wie bo to jest nagminne w tym modelu a także chevrolet orlando i astra IV i nie mają pojęcia jak to naprawić.Omijajcie te silniki szerokim łukiem

06.11.2013 17:21:26 napisz odpowiedź
~Sergiósz

Oceń przydatność:

4
0

"jótro"

06.10.2012 19:31:01 napisz odpowiedź
~Sergiusz

Oceń przydatność:

0
3

Kiedy bedzie w sprzedarzy w Polsce

08.08.2012 23:02:22 napisz odpowiedź
Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Opel Mokka

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Opel Mokka

Opel Mokka 1.6 CDTI - z nowym sercem
Opel Mokka 1.6 CDTI - z nowym sercem Pod maskę Mokki trafił nowy turbodiesel. Znany już z Astry, Merivy i Zafiry 1.6 CDTI jest cichszy, żwawszy i bardziej oszczędny od dotychczas oferowanego 1.7 CDTI.

Opel Mokka - zobacz filmy

Opel Mokka - 4 zalety i 4 wady
Opel Mokka - 4 zalety i 4 wady W tym teście przyglądamy się małemu crossoverowi Opla. Opel Mokka to nowa propozycja Niemców, krótsza od Astry, dłuższa od Corsy a technicznie będąca zlepkiem Astry, Merivy i Zafiry. Tradycyjnie naświetlamy 4 wybrane zalety i wady testowanego modelu
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!