Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Seat Toledo

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców (1 komentarz)

~Mariola

Oceń przydatność:

3
0

Ma jeszcze jedną zaletę tem wóz.Dziś z moim bardzo wysokim mężem przymierzaliśmy się.Mąż ma 203 cm i swobodnie mieści się mając nad głową jeszcze kilka centymetrów.to ważne.Niska osoba taka jak ja 161 cm też bardzo wygodnie siedzi za kierownicą.

10.02.2013 18:06:13 napisz odpowiedź
Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Seat Toledo

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Seat Toledo

Seat Toledo - powrót do korzeni
Seat Toledo - powrót do korzeni Po chłodnym przyjęciu trzeciej generacji Seata Toledo mogło się wydawać, że ta nazwa zniknie w odmętach motoryzacyjnej historii. Tak się jednak nie stało i rok temu zaprezentowano stonowanego liftbacka.

Seat Toledo - zobacz filmy

Seat Toledo Style 1.4 TSI, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Seat Toledo Style 1.4 TSI, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Auta budżetowe są dobre, bo są dobre i tanie... Do czasu, aż nie popsujesz tego przy zakupie zamówieniem zbyt wielu dodatków, cena których sprawi, że auto już takie tanie nie będzie. A budżetowe pozostanie zawsze - tak przynajmniej stwierdziliśmy, przyglądając się testowemu Toledo...
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!