Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Galeria Toyota Auris

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Zobacz również

Kierowcy, którzy oglądali Toyota Auris, oglądali także

Dowiedz się więcej o Toyota Auris

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Toyota Auris

Toyota Auris 1.6 Valvematic - wyczekiwana przez rynek
Toyota Auris 1.6 Valvematic - wyczekiwana przez rynek Ofertę Toyoty wzmocniło kompaktowe kombi. Auris Touring Sports wygląda ciekawie i może pochwalić się 530-litrowym bagażnikiem. Kto wybierze wersję 1.6 Valvematic, będzie mógł cieszyć się niezależnym zawieszeniem tylnej osi oraz niskim zużyciem paliwa na trasie.

Toyota Auris - zobacz filmy

Toyota Auris Touring Sports Hybrid - pomiar spalania
Toyota Auris Touring Sports Hybrid - pomiar spalania Dokładny pomiar spalania w różnych warunkach drogowych w modelu Toyota Auris Touring Sports Hybrid.
Toyota Auris Touring Sports Hybrid 136 KM - przyspieszenie 0-100 km/h
Toyota Auris Touring Sports Hybrid 136 KM - przyspieszenie 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia (DriftBox) Toyoty Auris Touring Sports w wersji Hybrid o mocy 136 KM.
Kobiety nie wiedzą czego chcą. Potwierdza to nawigacja w Toyocie.
Kobiety nie wiedzą czego chcą. Potwierdza to nawigacja w Toyocie. Długo byłem przekonany, że sterowanie głosowe w Toyocie Auris jest kompletnie do bani. Okazało się jednak, że wystarczyło zastosować system "Posłuchaj kobiety i zrób na odwrót" i.... działa!
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!