Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Toyota Yaris

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Toyota Yaris

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Toyota Yaris

Toyota Yaris 1.33 Dual VVT-i 99 KM - facelifting czy już nowa generacja?
Toyota Yaris 1.33 Dual VVT-i 99 KM - facelifting czy już nowa generacja? Kiedy w 2011 roku debiutowała trzecia już generacja Toyoty Yaris, skok jakościowy - szczególnie od strony wizualnej - był ewidentny. Trzy lata później Toyota chcąc umocnić swoją pozycję w segmencie B zafundowała popularnej Yarisce facelifting. Tylko czy zmiany, na które wydano 85 mln Euro, wymieniono ponad 1000 elementów, łącznie z płytą podłogową i zawieszeniem, powinniśmy nazywać jedynie faceliftingiem? Może to już nowa generacja?
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!