Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj

Toyota Auris - Galerie aut

Galeria - Toyota Auris

Toyota Auris II Hybrid Touring Sports (2013) galeria prasowa

Właściciele flot coraz chętniej sięgają po samochody hybrydowe. Dlaczego? Wystarczy zerknąć na Toyotę Auris Hybrid Touring Sports. Japońskie auto jest bowiem nie tylko przestronne, funkcjonalne i pakowne (bagażnik liczy 530-1658 l), ale także ma w zanadrzu napęd, który dzięki 136 KM zapewnia wystarczające osiągi, a za sprawą połączenia niewysilonego silnika benzynowego i jednostki elektrycznej gwarantuje ekonomiczną eksploatację. więcej »

Toyota Auris Touring Sports Black (2013) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2013
Z Aurisa drugiej generacji Toyota stara się wykreować niemal lifestylowy kompakt, odcinający się od nudnego wizerunku poprzednika. W tym celu powstał m.in. wariant Touring Sports Black, który wyjątkową kolorystyką nadwozia i wnętrza, łączącą wszechobecną czerń z czerwonymi dodatkami, zdecydowanie przyciąga uwagę. Przy okazji, Black jest też lepiej wyposażony od standardowego kombi. więcej »
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 171 690
Toyota Auris 540

Polecamy!