Zgłoś sugestię Żarówka
 
Uruchomiliśmy nową wyszukiwarkę portalową: sprawdź!
Szukaj
Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Toyota Auris - Galerie aut

Galeria - Toyota Auris

Toyota Auris II Hybrid Touring Sports (2013) galeria prasowa

Właściciele flot coraz chętniej sięgają po samochody hybrydowe. Dlaczego? Wystarczy zerknąć na Toyotę Auris Hybrid Touring Sports. Japońskie auto jest bowiem nie tylko przestronne, funkcjonalne i pakowne (bagażnik liczy 530-1658 l), ale także ma w zanadrzu napęd, który dzięki 136 KM zapewnia wystarczające osiągi, a za sprawą połączenia niewysilonego silnika benzynowego i jednostki elektrycznej gwarantuje ekonomiczną eksploatację. więcej »

Toyota Auris Touring Sports Black (2013) galeria prasowa

Geneva International Motor Show 2013
Z Aurisa drugiej generacji Toyota stara się wykreować niemal lifestylowy kompakt, odcinający się od nudnego wizerunku poprzednika. W tym celu powstał m.in. wariant Touring Sports Black, który wyjątkową kolorystyką nadwozia i wnętrza, łączącą wszechobecną czerń z czerwonymi dodatkami, zdecydowanie przyciąga uwagę. Przy okazji, Black jest też lepiej wyposażony od standardowego kombi. więcej »

Toyota Auris II Hatchback 5d Hybrid galeria prasowa

Toyota jest liderem na rynku samochodów hybrydowych, nic więc dziwnego, że tego typu napęd zaimplementowała także kompaktowemu Aurisowi drugiej generacji. Pod maskę trafił znany z innych modeli układ łączący 1,8-litrowego "benzyniaka" z dodatkowym silnikiem elektrycznym. Według danych fabrycznych, Auris Hybrid rozwija 136 KM, przyspiesza do 100 km/h w ciągu 10,2 sekundy i jest w stanie osiągnąć 180 km/h. więcej »

Toyota Auris II Hatchback 5d Diesel galeria prasowa

Bardziej aerodynamiczne nadwozie, niższa masa własna oraz nowocześniejsza technika - oto, co pozwala Toyocie Auris II. generacji traktować paliwo oszczędniej niż w poprzedniku. W dyscyplinie ekonomicznej jazdy pochwalić trzeba oba przygotowane na rynek europejski diesle - motor 1.4 D-4D/90 KM spalający 3,8 l/100 km oraz silnik 2.0 D-4D zadowalający się 4,3 l ON na 100 km. więcej »

Zobacz również

Kierowcy, którzy oglądali Toyota Auris, oglądali także

Dowiedz się więcej o Toyota Auris

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Toyota Auris

Toyota Auris 1.6 Valvematic - wyczekiwana przez rynek
Toyota Auris 1.6 Valvematic - wyczekiwana przez rynek Ofertę Toyoty wzmocniło kompaktowe kombi. Auris Touring Sports wygląda ciekawie i może pochwalić się 530-litrowym bagażnikiem. Kto wybierze wersję 1.6 Valvematic, będzie mógł cieszyć się niezależnym zawieszeniem tylnej osi oraz niskim zużyciem paliwa na trasie.

Toyota Auris - zobacz filmy

Toyota Auris Hybrid 2013 - 3 zalety i 3 wady
Toyota Auris Hybrid 2013 - 3 zalety i 3 wady Toyota Auris Hybrid - najszybsza, najcichsza i najbardziej ekonomiczna wersja w ofercie japońskiego kompakta. Jak zwykle wybieramy 3 zalety oraz... 2 wady. Tak, to nie pomyłka - zaledwie dwie wady, gdyż trzecia to raczej taki nasz redakcyjny żart, niż prawdziwy problem.
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Liczba zdjęć
Wszystkich 169 217
Toyota Auris 495

Polecamy!

autoWcentrum