Zgłoś sugestię Żarówka

Galeria Volkswagen Tiguan

Dodaj komentarz

Komentarze kierowców

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Dowiedz się więcej o Volkswagen Tiguan

Kierowcy zainteresowani tym modelem odwiedzili także

Przeczytaj o Volkswagen Tiguan

VW Tiguan - pogromca miejskiej dżungli
VW Tiguan - pogromca miejskiej dżungli Kompaktowe rozmiary i podwyższone zawieszenie to bardzo przydatne cechy w miejskiej dżungli. Znakomicie odnajduje się w niej Volkswagen Tiguan, który nawet w bazowej wersji CityLine dodatkowo odznacza się przestronną kabiną i komfortem. Idealny SUV... do miasta.

Volkswagen Tiguan - zobacz filmy

VW Tiguan Track&Field 2.0 TDI 140 KM 4Motion DSG, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
VW Tiguan Track&Field 2.0 TDI 140 KM 4Motion DSG, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl A miałem w tym tygodniu jeździć Ibizą Cuprą... Wypatrzyliście jednak w tle testu BMW i3 stojącego testowego Tiguana R-Line i padło pytanie, czy będzie test. Zrobiliśmy film z przyspieszenia, zrobiliśmy porównanie bi-xenonów, a teraz czas na pełny test - co prawda do Krakowa zabrałem wersję Track&Field, ale zobaczycie sami, że to był dobry pomysł :)
O serwisie

Galerie aut to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotki najnowszych modeli (galerie prasowe) oraz fotki wykonane przez naszych redaktorów (galerie redakcyjne). Dodatkowo ciekawe zdjęcia pochodzą również z naszej społeczności kierowców (galerie społecznościowe).

Poza tym, serwis tworzą jeszcze galerie z największych imprez motoryzacyjnych (hostessy :]) jak również zdjęcia najdroższych samochodów świata, rzadkich okazów i ciekawie zmontowanych systemów car audio.

Polecamy!