Pracujemy nad dostosowaniem tej strony do nowej generacji portalu.
Aktualności - Strona TomTom teraz dostępna w polskiej wersji językowej
2006-10-31

Strona TomTom teraz dostępna w polskiej wersji językowej
Feedback / Hill & Knowlton

TomTom, czołowy dostawca rozwiązań nawigacyjnych, ogłasza, że strona internetowa www.tomtom.com jest już dostępna w polskiej wersji językowej.

Po wybraniu Polski na www.tomtom.com, użytkownicy znajdą wszystkie informacje dotyczące aktualnych wiadomości, produktów, usług i akcesoriów, jakie oferuje TomTom, wyszukać punkty sprzedaży w Polsce, zrobić zakupy online oraz znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Ważną częścią strony jest dział “Obsługa", w którym użytkownicy znajdą odpowiedzi na setki pytań dotyczących produktów, usług i funkcji, jakie oferują produkty TomTom. Jeśli użytkownik nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytanie na liście najczęściej zadawanych pytań, może telefonicznie, bądź poprzez e-mail skontaktować się z działem obsługi klienta.

Użytkownik może również zarejestrować się na stronie internetowej TomTom i założyć własne konto. To umożliwi nie tylko bezpośredni kontakt z działem obsługi klienta, ale również zakupy on-line oraz korzystanie z innych usług, takich jak TomTom PLUS. TomTom PLUS oferuje szereg funkcji wzbogacających doświadczenia związane z korzystaniem z nawigacji oraz umożliwia właścicielom wyjątkową personalizację ich urządzeń TomTom. Usługi TomTom PLUS pozwalają użytkownikom na otrzymywanie informacji dotyczących pogody, jak również ściąganie alternatywnych głosów do systemu nawigacji, map miast oraz użytecznych miejsc.

W dziale “Obsługa" użytkownik może również ściągnąć instrukcje obsługi produktów oraz aktualizacje oprogramowania lub dowiedzieć się czy telefon komórkowy, który posiada jest kompatybilny z nawigacją TomTom.

W dziale “Słowniczek" znajdziemy terminologię związaną z nawigacją satelitarną i produktami TomTom.

Strona TomTom teraz dostępna w polskiej wersji językowej

Feedback / Hill & Knowlton