Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Honda Accord w pigułce

Honda Accord w pigułce

Sprawdź vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Honda Accord VII

Lata produkcji 2002 - 2008
Segment: Klasa średnia
Siódma generacja modelu produkowana w latach 2002-2007. Projektanci auta odeszli od nieco konserwatywnej sylwetki Accorda VI. Samochód jest większy i charakteryzuje się znacznie agresywniejszą stylistyką od swojego poprzednika. Nie stracił przy tym nic ze swojego sportowego charakteru. W USA luksusowa wersja europejskiego Accorda VI nadal sprzedawana jest jako Acura TSX. Natomiast w Japonii amerykańska wersja modelu funkcjonowała pod nazwą Honda Inspire.

Efektowny, komfortowy i bardzo dopracowany w najmniejszych szczegółach – taki jest Accord po liftingu. W porównaniu z poprzednim, nieco zbyt delikatnym stylistycznie modelem, auto zyskało na agresywności. Dziś to jedno z ładniejszych aut w swojej klasie.

~Powagosław

Z tym samochodem jest jak z Przemkiem Saletą. Wygląda groźnie, ale bić nie potrafi. Wbrew temu, co widać na zewnątrz, w Accordzie jest więcej komfortu niż sportu. Czyli z zewnątrz Mike Tyson, a wszędzie indziej Tomasz Kammel. Trochę szkoda. Bo Camele dobre są tylko przez „C” na początku i jedno „M” w środku.

~Luzacjusz

Honda Accord VII – Wybierz nadwozie

Dane techniczne Honda Accord VII

Moc silników 140–240 KM
Pojemność silników 2,0–3,0 l
Prędkość maksymalna 200–227 km/h
Przyspieszenie 0-100 7,3–10,5 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Honda Accord VII
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 6677
Koszt ogólny 16,66 PLN
LPG20.18 PLN
ON20.01 PLN
PB65.56 PLN
Wydatki serwisowe 4,73 PLN Pozostałe wydatki 12,56 PLN

Publikacje o Honda Accord

Newsy o Honda Accord