Oceny Abarth Grande Punto

Oceny Abarth Grande Punto – wybierz silnik

Najnowsze oceny Abarth Grande Punto

~ggh
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Jak na fiata jestem mile zaskoczony:) , mocy nie brakuje naprawde , juz nie raz brałem niejedno audi czy merca na swiatlach. Spalanie wręcz wzorowe jak na taką moc, a i serwis jest dość tani. Ogólnie małe autko sportowe które zaskoczy niejednego kierowce. Polecam
~abarth
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Najlepszy jest przyciski SPORT BOOST - auto dostaje wtedy \"pierdolca\". Każdy się ogląda myśląc \"ale cepelia\" albo \"fajnie oklejona zabawka\" ale uśmiech i zabawa kończy się na pierwszych światłach i pierwszym zakręcie.
~Zuber
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Świetne auto. Bardzo dobrze się prowadzi, brak poważnych usterek z silnikiem t-jet. Spalanie w granicach 9 litrów jeżeli kierowca ma ciężką nogę. W trasie spokojnie można zejść do 4.8 litra.
~Romson
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Fajne auto w dobrej cenie. Oglądają się zarówno mężczyźni jak i kobiety ;)Wrażenia z jazdy bardzo miłe. Wsiądziesz, przejedziesz się, auto zostanie u Ciebie.
~Michal
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Wczesniej posiadalem VW Golfa IV z silnikiem 2.0. Pomimo , ze nie jechal to palil tyle samo co Abarth. Technologia jednak poszla na przod. Abarth spelnia moje oczekiwania jak narazie z nawiazka.
~Koper
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu zarowno w kwestiach uzytkowych jak i tych bardziej wplywajacych na emocje.
~Bartek
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Auto wysokich lotow , nietuzinkowe , piekne i mocne. Jest tez uniwersalne pod warunkiem , ze nie bedziesz nim robil przeprowadzki.
~Lqu
4,1
~AGP220hp
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Ekonomiczny, dość mocny oraz nieposiadający wiekszych wad produkcyjnych (Silnik)
~marek
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
jest szybki ladny zrobiony ze smakiem