Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

tonic13@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
nie bede sie to rozwodzil mnie bardzi przyjemnie sie jezdzi tym autkiem choc nie ejst to szczyt moich marzen ale mimo swoich wad am tez wiele zalet ktore te wady przycmiewaja ,za male pieniadze mozna z niego zrobic naprawde ladnie wygladajece autko samo obnizenie i uywardzenie zawieszenia nadaje mu jeszce bardziej sportowego charakteru ja lubie to auto za niebanalny odglos silnika ktory jest trudny do osiagniecia przez inne auta rasowy lekko chrapliwy pomruk zwraca uwage wielu nawet kobiet:)co prawda nie jest to auto do wyscigow ale parametry jaik na ta pojemnosc ma bardzo dobre ja sobie podciagnalem troche mocy i buja sie swietnie za te pieniadze bardzo spoko samochodzik rzygac mi sie chce jak patrze na miliony volkswagenow golfow jezdzacych po naszych ulicach ja wole auto z charakterem jaki alfa z silnikiem boxera ma napewno bez obrazy twin sparkowcy:)
bez wiekszych problemow ,przy rozruchu czasem obroty sie wachaja ale po chwili wszystko sie normuje ,niesamowity odglos boxera kreci mnie zajebiscie ufff ten rasowy pomruk mimo ze ma okolo 100 konikow buja sie niezle i zwraca uwage przechodniow ,w czasie jazdy powyzej 100km/h robi sie dosc glosno ale mnie to nie przeszkadza lubie ten pomruk silnika
skrzynia moglaby byc 6 biegowa po pierwsze a po drugie za dlugie przelozenia,na zime koniecznie syntetyczny olej do skrzyni bo ciezko ruszyc drazkiem zmiany biegow
swietnie trzyma sie drogi ,obnizylem ja szobie jeszce o dalem sportowe sprezynki tazke trzyma sie jezcze lepiej no i oponki 195/15/50 tez jak najbardziej wskazane
jakos nie zauwazylem zadnych wad w widocznosci ze srodka auta bardzo przyjemnie sie parkuje krotka dupa gwarantuje ze nei zawadzisz tylem przy parkowaniu chyba ze slaby z ciebie kierowca:)
w zimie skrzypi ale zagluszam muza:)
slabiutenko
przestroinne wnetrze na to kazdy kto wsiada do mojego auta zwraca uwage pasazerowie z tylu a zwlaszcza z przodu maja mase miejsca nawet przy dlugich nogach:)
co my tu o wyciszeniu jak boxer ma byc glosny zwlaszcza z przerobionym ukladem wydechowym:)oczywiscie glosny bez przesady
no i tu moja czarna perelka wypada kiepsko ale co tam za to milutko warczy:)w miescie bo najwiecej jezdze po miescie spala lekko ponad 10 litrow
dobre auto za dobre pieniadze
hmm niezawodnosc to chyba nieodpowiednie slowo do alfy co ma sie zepsuc to sie zepsuje ale szybko sie o tym zapomina i czeka sie na nastepna naprawe hehe
co do powazniejszych napraw to standart klocki szczeki hamulcowe, wymiana paskow rozrzadu ,galki kierowniczej no ale to normalne po takim przebiegu
Alfa Romeo 145