Oceny Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1996

Najnowsze oceny Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1996

3,6
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Mimo wieku prezentuje się dość dobrze, zarówno ze strony blacharskiej jak i mechanicznej. Nigdy nigdzie nie stanąłem choć autem robię trasy powyżej 100km, zarówno autostrady jak i wiejskie drogi dojazdowe.
3,5
~soreh@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
zaznaczam przecietnie. ogonie sa dni kiedy patrzysz na to auto i mowisz ale mam FURE,nie to samo co te golfy (rolling stones) czy tam inne polÓwki:) ale czasem sa chwile kiedy masz dosyc tego auta(zazwyczaj kiedy zyd sie pali):)
3,7
~ryba
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Ergonomia średnia, wysokie spalanie, głośny w środku. Potrafi często wkurzyć. Jeśli szukasz ekonomicznego wozidła bez duszy - kup sobie VW. Ten samochód to wspaniała dawka przyjemności dla kogoś, kto rozumie tę markę. To jak kobieta, którą trzeba pokochać i dbać o nią - a ona będzie kochać nas i da nam kupę radości.
3,5
~PabloX
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Jezdzilem wieloma samochodami ... praktycznie co rok zmienialem auta az nadszedl rok 2001 i kupilem te alfe .... no i wtedy zobaczylem ze pojazd moze miec dusze ;) ... piekny, zwinny, seksowny, mruczacy do ucha szeptem z boxera .... dzis juz takich samochodow nie ma. To prawda ze lubi wypic paliwka i ze zawieszenie co chwile trzeba naprawiac, ale przyjemnosc jaka niesie za soba kierowanie tą laseczką jest niewyobrazalne :)))
3,7
~balal
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Po tych wszystkich nieciekawych opiniach jakie krążą na temat Alfy muszę uspokoić przyszłych nabywców. Mam ją od nowośći i usterki jakie miała są naprawdę zwykłymi drobiazgami z którymi należy się liczyć w każdym aucie-nawet z Japoni. Szczerze mogę polecić ten model z tym silnikiem. Tzn Boxer 1.6ie 103KM
~kazynsky@gmail.com
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Jedynym mankamentem przy naszych drogach jest w modelu z silnikiem boxer zbyt niskie zawieszenie.Osobiście 2 razy przywaliłem tłumikiem w wystające przeszkody,co w np. volkswagenie nie miałoby miejsca.Wiązało się to z prostowaniem rury wydechowej.
~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
JESLI CHODZI O TEN SEGMENT AUT TO DO DZISIAJ POD WIELOMA WZGLEDAMI WYPRZEDZA KONKURENCJE. MAM 104 KM Z SILNIKA 1.6 GOSCIE Z 2.0 I WIEKSZYMI MOCAMI JUZ SIE DO MNIE NIEODDZYWAJą :) A ELASTYCZNOść SILNIKA CHYBA LEPSZA JAK U DIZLA.:)
~KZR88
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Auto z duszą, dla ludzi którzy lubią wyróżnić się spoza tłumu jeżdżącego Astrami i Golfami.
~Piotrek
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Świetne autko.Dobra alternatywa dla samochodów typu golf których jest mnóstwo na naszych drogach
~grzeto
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Przed kupnem miałem małe obawy - teraz po tych kilku tygodniach upewniam sie, że było warto ;o)