Alfa Romeo 146 - Oceń swoje auto

lista silników Alfa Romeo 146

Oceny Alfa Romeo 146

3% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 11.02.2009 13:24:45 przez

Jezdzilem wieloma samochodami ... praktycznie co rok zmienialem auta az nadszedl rok 2001 i kupilem te alfe .... no i wtedy zobaczylem ze pojazd moze miec dusze ;) ... piekny, zwinny, seksowny, mruczacy do ucha szeptem z boxera .... dzis juz takich samochodow nie ma. To prawda ze lubi wypic paliwka i ze zawieszenie co chwile trzeba naprawiac, ale przyjemnosc jaka niesie za soba kierowanie tą laseczką jest niewyobrazalne :)))

dodano 23.08.2007 15:40:35 przez

samochód jest idealny, trzeba poprostu o niego dbać, wtedy nei powinno sie nic psuć. jest możliwość szybkiej jazdy, więc trzeba uważać aby nie spowodowaćżadnej kolizji. nie można przesadzaćz prędkościami, ponieważ samochód jest w stanie osiągnąć dużą prędkość. Ogólnie polecam samochód. Nie jest to jużniska klasa. Samochód piękny. Uważać na wariator... To tylko maszyna, moze się popsuć tak jak każdy inny samoochód...

dodano 22.09.2002 23:35:19 przez

Auto ze sportową żyłką, należy dbać o wymianę podzespołów, które ulegają eksploatacji (klocki, paski, płyny) i wszystko będzie ok. Jedyne co mi się przytrafiło to zachaczenie o nierówności w drodze(dość niskie przednie zawieszenie) i urwałem rury wraz z katalizatorem. Wymiana tego w boxerze to dość drogi zabieg bo kosztuje ok. 1800 zł. Nie licząc tego że czekałem na tą część 10 dni, bo właśnie jechała z turynu

dodano 31.01.2006 22:37:29 przez

Auto cudowne, dające wiele frajdy i satysfakcji. Niestety nie polecam każdemu. Polecam tym, którzy naprawdę chcą ją mieć!!! Wtedy nie zauważa się drobnych wad. Trzeba przyznać, ze nawet wiele dzisiejszych nowych aut nie jest zrobionych z takim smakiem jak 146. W porównaniu z nowymi wydaje się wiele mniej „plastikowa” mimo swojego wieku nie straciła na urodzie, wiele osób się za nią ogląda...

dodano 19.08.2004 21:11:49 przez

zacytuje ....."Moja Alfa pochłania fortunę na ubezpieczenie, serwis i paliwo. Ale kiedy ją prowadzę, czuję się, jakbym miał milion dolarów i uśmiech na mej twarzy trwa cały dzień! Mówi się, że Alfę kupujesz sercem, nie głową.".... doddam tylko ze sylwetka sie nie starzeje, uwielbiam alfy i wybaczam jej wszelkie usterki, myslalem zeby ja sprzedac ale chyba kocham to auto i nie moge sie jej pozbyc

dodano 21.11.2005 13:10:29 przez

Jesli chodzi o Alfę 146 z 1997 roku z silnikiem Boxer 1.4 to nie mam żadnych uwag. Roządna jazda na pewnym paliwie zapewni kierowcy długotrawłą eksploatację bez kłopotów serwisowych. Nadwozie i podwozie dobrze zabezpieczone antykorozyjnie. A jeśli chodzi o paliwożerność to wystrczy delikatnie wciskać pedał przyśpieszenia a Alfa mile nas zaskoczy w oszczędnościach na stacji paliw.

dodano 03.07.2003 14:28:34 przez

Fajne autko tylko trzeba mieć troche szczęścia i trzeba uwazać od kogo się kupuje, bo lubi jak mu się pogoni kucyki, ale niestety szybko wtedy łapie kontuzje! Polecam, te pare PLN więcej na naprawy jest warte przyjemności jazdy autem które ma dobrą marke i wygląda inaczej niż reszta! Na pewno nie jest to natomiast samochód dla miłośników Skody czy Daewoo

dodano 15.03.2001 08:52:22 przez

Wbrew obiegowej opinii, a wg. mnie; jest to samochód, który spełnia swoje zadanie - jeździ i to raczej w sposób bezstresowy. Jakość wykonanie szczegółów: nie jest to ALFA 147 czy Lexus. Koszty eksploatacji samochodu do przyjęcia. Częstotliwość przeglądu co 20000km. Warto, mimo wszystko, robić je w ASO- ceny jednak czasami wręcz absurdalne.

dodano 05.03.2002 12:33:26 przez

gdyby to było brzydkie utopiłbym w Wiśle. Największych uszkodzeń dokonały serwisy autoryzowane w Krakowie. Polecam gorąco szczególnie Polinar i Polinkrak chociaż Viamotowi też dużo nie brakuje. Osiemnaście lub dziewiętnaście napraw gwarancyjnych "wykonanych", a trzeba by było jechać jeszcze dwa lub trzy razy na poprawkę poprawki naprawy.

dodano 17.04.2011 20:16:41 przez

Alfa 146 2.0 T.S to samochód za nie duże pieniądze, wspaniale jeżdżące i dobrze wyposażone. Jeśli robi się wszystkie wymiany na czas, długo posłuży i nic się nie będzie psuć. Nie wiem dla czego krążą taki złe opinie na temat tej marki, pewnie dla tego że dużo ludzi kupuje za okazyjne pieniądze alfę i myśli że długo jeździ nic nie robiąc

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Alfa Romeo 146, oglądali także

Dowiedz się więcej o Alfa Romeo 146