Ocena kierowcy - Alfa Romeo 159 Sedan

jacek1241@interia.pl, 16 lat temu
Silnik 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : auto super, ale nie na nasze wykroty osiedlowe i drogowe, pod dom można nie podjechać, a u nas drogowcy krawężniki ładują konkretne, szczególnie do kostki, ja jeżdżąc po Polsce namęczyłem się zawsze, oprócz niedzielnych kierowców, musisz jeszcze uważać na niski prześwit.
DAJĘ dobrze bo to auto zupełnie nie na nasze drogi, w trasie na kolejnach jazda z duszą na ramieniu, założyłem wyższy profil opon i wtedy jako tako!!! Tragedia 10 cm krawęznika i zjazd z maksymalnym skrętem i zawsze wachacz haczy. Każdy przejazd to zapuszczanie żurawia co jest przed autem. Jazda to stres na maksa, a kiedyś na Śląsku to myslałem, że utknę przy tych dziurach. Natomiast byłem nią na zachodzie i to już inna bajka , po autostradach super, chociaż powyżej 120kmh i tak nie ma jazdy(ograniczenia,foto, korki, policja...)
SILNIK TO RAKIETA O KULTURZE BENZYNY, super.
Skrzynia perfekt
CHODZI JAK po torach, perfekt
Do tyłu słabo, warto kupic czujniki cofania.
TE fotele to jednak profil mają na drobniutkich Włochów, coś za twarde i pod plecami jakiś dziwny profil, lepiej się siedzi z tyłu niż z przodu, mimo wszystkich regulacji, jak masz 180cm i półbuty to musisz zginać stopę przy obsłudze pedałów i nogi masz w dziwnej pozycji przy niższym wzroście jako tako, miałem 30 wozów więc wiem oczym piszę.
W mieście pali 10,5 litra i tyle!( to w końcu 150KM)
JA kupiłem w silnej promocji, lubię nowości, ale nie zauważyłem, że od poziomu jezdni do sworznia wahacza jest góra 3cm, kto to wymyślił, dobre na tor.
To już inna alfa! Jeździłem nią dzień w dzień.
J.W.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW [l/100km]