Alfa Romeo 159 Sedan 2.4 JTDM 20v 200KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Ocena Alfa Romeo 159 Sedan 2.4 JTDM 20v 200KM 2005-2010

Alfa Romeo 159 Sedan 2.4 JTDM 20v 200KM 2005-2010

z przebiegiem 55 000 km, wyprodukowany w 2006 roku
bogdan
dodał ocenę 21.12.2007 17:40:34, jeździ tym autem 2 lata, poprzednie auto AR 147

Niestety bardzo głośny, nieprzyjemna barwa na niskich obrotach, turbodziura

Naprawdę dobra skrzynia

Mam kola 18tki i na zakrętach po prostu miodzio

Mało miejsca z tyłu, w środku generalnie ciasno, ale poza tym idealnie rozplanowane wskaźniki, świetne skórzane fotele

generalnie głośny samochód

w cyklu mieszanym nigdy nie spadłem pon 10l/100km przeciętnie 10,5-11l

za taką cenę chce się auta wysokiej jakości, a nie samochodu, który cie zawodzi za każdym razem, boisz się jechać w dłuższą trasę bo nie wiesz czy dojedziesz. ten model zdecydowanie mnie wyleczył z AR. - Odbierałem ten samochód z salonu, gdzie sprzedawali jeszcze MASSERATI I FERRARI i powiem, że na pewno nie powinni sprzedawać tych modeli razem. PS w zamian w serwisie na okres naprawy zaproponowali mi ...... seicento...... to nawet nie było śmieszne

koszmar, auto sie psuje jak cholera, , masa drobnych usterek (parkometry, światło ksenon, czujniki - kilka, drzwi, układ kierowniczy, zawieszenie przód)

2 razy jeździłem lawetą przez ostatnie 2 mies, silnik padł- wymiana miesiąc, serwis fiata lepiej nie mowić, hamulce, pompa oleju, łańcuszek rozrządu - zacisk za auto za prawie 200000 to trochę przesada

Spalanie 2.4 JTDM 20v 200KM 2005-2010

Diesel [l/100km]
11,2

10,5

13,0

10,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Inne

Auto naprawdę świetnie z wyglądu, prawdziwa ładna maszyna, ja sie prawie zakochalem, środek perfekcyjnie wykonany, jakość dzwieku BOSE powala, tym autem chce się jeździć ........ tylko że jest wysoka szansa ze dojedziesz na lawecie.

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

pasek rozrzadu, pompa olejowa

* pola obowiązkowe

Kierowcy, którzy oglądali Alfa Romeo 159, oglądali także

Dowiedz się więcej o Alfa Romeo 159

Przeczytaj o Alfa Romeo 159

Piękno za rozsądną cenę - Alfa Romeo 159 (2005-2011)
Piękno za rozsądną cenę - Alfa Romeo 159 (2005-2011) Alfa Romeo 159 to jedna z najładniejszych limuzyn klasy średniej. Przy okazji jest również jedną z najtańszych - używany egzemplarz można kupić za naprawdę rozsądne pieniądze. Czy to inwestycja podwyższonego ryzyka?

Liczba wpisów 188 322