Alfa Romeo Brera - Oceń swoje auto

lista nadwozi Alfa Romeo Brera
lista silników Alfa Romeo Brera
Mniej

Oceny Alfa Romeo Brera

1% lepiej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

autodna

dodano 26.02.2010 przez

Piękne auto dla indywidualistów, którego największym atutem jest design, oraz rewelacyjne właściwości jezdne. Ponadto wyróżnić muszę silnik, hamulce, i bardzo dobre wykończenie wnętrza - pod tym względem Brera wyprzeda większość obecnie produkowanych aut. Brera jest znakomitą propozycją dla osób, które cenią sobie w samochodach styl i unikalność. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to typowe, czteroosobowe auto - to samochód typu 2+2, czyli dla 2 osób, z dodatkową możliwością przewiezienia kolejnych dwóch w sytuacjach awaryjnych.

dodano 19.03.2006 przez

Piekny i bestia w jednym, najbardziej sportowe ze sportowych Alf, nie da sie go nie kochac, nawet jesli w przyszlosci okaze sie awaryjny i do tego z czesciami makymalnie drogimi - moja opinia zostanie bez zmian. Kupujac to auto po pierwsze czegos sie spodziewamy a po drugie na cos decydujemy.

dodano 22.12.2008 przez

Jeżeli chcesz pięknego autka, które będzie wygodne również na codzień - dobrze trafiłeś. Jeżeli chcesz bezkompromisowego sportowca - poszukaj gdzie indziej (ale pamiętaj, że na torze będziesz jeździł rzadko, a na ulice, taki bezkompromisowiec się nie nadaje). Polecam, bo to auto WYJĄTKOWE.

dodano 31.05.2014 przez

Jak na razie czysta przyjemność z jazdy :) Auto się super prowadzi, cieszy oko z zewnątrz jak i wewnątrz. Jak na razie minusów brak. Jedyny mankament to praktycznie brak miejsca z tyłu. Jest to auto co najwyżej dwu osobowe.

dodano 30.09.2007 przez

Polecam indywidualistom którzy nudzą sie już oklepaną stylistyką porsche. Auto jest piękne i mnóstwo ludzi sie za nim ogląda budzi ciekawość na ulicy!! POLECAM!!

dodano 16.04.2007 przez

Auto bardzo drogie przy kupnie, ale dające wiele frajdy. jednak drogie częsci oraz utrzymanie. Fajne- ale jako 2 czy 3 w rodzinie, moze szybko się zniudzić.

dodano 30.05.2013 przez

świetne prowadzenie, prezentuje sie doskonale, dobry stosunek jakosci do ceny, niskie spalanie, zadowalające osiągi i...... wloski temperament :)

dodano 29.10.2009 przez

przepiękne auto, wg mnie model roku 2008 i 2009, szkoda ze silniki koncza sie na 260 KM no ale od czego jest tuning...

dodano 18.01.2011 przez

Kocham to auto bardzo.