Oceny Alfa Romeo GT II 2.0 JTS 16v 165KM 121kW 2003-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Alfa Romeo GT II 2.0 JTS 16v 165KM 121kW 2003-2010

~king300000
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Od razu mowie żeby nie kupować niebitych perełek z przebiegiem poniżej 150kkm za okazyjne 5k bo dwa razy tyle mozna wydac na naprawy. Części co prawda strasznie drogie, ale są zamienniki i to dobrej jakości. Z elektroniki to po zakupie wymieniłem panel klimatronik bo lcd się wylało (koszt 30 zł) i to tyle. Co do zawieszenia to trzeba troche o nie zadbać, wynagradza dobrym prowadzeniem. Ogólnie polecam ale tylko droższe egzemplarze
~Łukasz_sier
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Samochód piękny. Posiadam od paru miesięcy, w tym czasie zrobiłem nim ponad 10 tyś. km. Daje mnóstwo satysfakcji z jazdy. Początkowo chciałem kupić Hyundaia Coupe, ale po zobaczeniu Alfy i pierwszej jeździe, wziąłem go od razu. Jeśli chcesz wydać na używane coupe 15-20k PLN to strzał w 10. Udało mi się kupić zadbany model i nawet nie musiałem wydać na tzw. "pakiet startowy".
~bobibmw
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Bardzo ładne auto , dobre wyposażenie , nietuzinkowy , zwraca uwagę , wygodne coupe w które nie trzeba inwestować jeśli kupisz dobry egzemparz a nie po okazyjnej cenie. Ja dałem 23tys za 2005r i od roku czasu tylko się cieszę.Nienarzekam ale tylko dlatego że nie dałem 16stu żeby tylko kupić i wciąż coś robić. Auto polecam
~Anon
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Jest dokładnie tak, jak ktoś napisał wyżej. Auto dla ludzi ze stylem. 3ci miesiąc nim jeżdżę i wciąż patrzę na ten wdzięk, słucham mruczenia silnika. Zawsze chciałem mieć coupe - kupiłem, nie żałuję, czy polecam? Nie, mało ich jeździ i dlatego jest egzotyczne :)
~Michał
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Wbrew ogólnym opinią o silniku JTS ja jak do tej pory nie miałem żadnych problemów, jedyne usterki to urwane zawiasy w klamkach i korozja
~szyszak
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Autko po prostu boskie. Nie przez przypadek zwą ją bella :) Silnik dynamiczny, układ kierowniczy idealny, zawieszenie mega. Wygodna bryczka, którą śmiga się po prostu świetnie.

Usterki Alfa Romeo GT II

Alfa Romeo GT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~eiz
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
wspaniale auto dla wyjatkowych ludzi, ma "to cos" czego nie kupisz za zadne pieniadze w niemieckich autach i w japonczykach ...
~tomasz.kiermut@alfaplus.com.pl
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Spelnia moje oczekiwania . Nie potwierdzam opinii o nadmiernej usterkowości marki i modelu
~Majtro
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Coś wspaniałego! Miałem kiedyś GTV, która była genialna, ale to jest cudo. Wygoda, satysfakcja z jazdy. Wyjątkowe auto. Polecam ludziom z wyobraźnią. Jestem dumny ze swojej decyzji.
~bobibmw
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
BDB suto,na + sylwetka,silnik,wnętrze,prezencja.