Alfa Romeo MiTo - Oceń swoje auto

lista nadwozi Alfa Romeo MiTo
lista silników Alfa Romeo MiTo
Mniej

Oceny Alfa Romeo MiTo

8% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,97)

dodano 18.03.2014 przez

Niezwykle przyjemne autko, i do patrzenia, i do jeżdżenia. Na pewno wyróżnia się z tłumu. Jazda bardzo fajna ale na ustawieniu "Dynamic". Frajda zaczyna się od 4000 obr. Ma to oczywiście swoją cenę w zużyciu paliwa 9-10 litrów po mieście. Największy minus to brak możliwości wyłączenia ESP. Zimą to porażka. Najadłem się kupę wstydu bo na śniegu nie mogłem ruszyć na ulicy sprzed domu a jeżdżę samochodami 25 lat. Okazało się że znowu ustawienie DNA na "Dynamic" ratuje sytuację. Po co więc ustawienie All Weather? Nie wiem. Hamulce brzytwa. Jest też kilka irytujących rzeczy np. brak światełka dla tylnej kanapy. Wsadzając do tyłu dzieci nocą po omacku zapinasz pasy bo nic nie widać; poziomy otwarcia drzwi powodują, że zawsze walisz w auto stojące obok na parkingu chyba że się przyzwyczaisz nie puszczać drzwi. Mimo tego uważam, że auto jest fantastyczne.

dodano 24.10.2014 przez

Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki w Polsce, jest bezwypadkowy i do końca serwisowany ASO więc moja opinia o tej małej włoszce powinna być miarodajna w przeciwieństwie do komentarzy, wystawianych przez sfrustrowanych właścicieli ściąganego z zachodu szrotu składanego z dwóch aut. Ogólne wrażenia związane z samochodem oceniam na 5-, rzeczami do których można się przyczepić są : -kiepska widoczność, zwłaszcza do tyłu -tandetny mechanizm składania foteli przednich -rączki w drzwiach, które wyglądają i skrzypią pod wpływem nacisku jakby były wyjęte z samochodu sprzed 20 lat -klamki wewnętrzne wykonane z tandetnego plastiku -jakość spasowania tylnych boczków.

dodano 30.07.2013 przez

Mito daje radość z jazdy. Uważam, że jest dla osób które lubią się wyróżniać z tłumu ponieważ prócz wyglądu, napisu alfa romeo oraz kozackich światełek z tyłu nic nadzwyczajnego sobą nie prezentuje. Twarde plastiki, silniki jak w fiacie. Nie rozumiem osób kupujących wersje do 100KM i z ubogim wyposażeniem, bo to auto wtedy kompletnie nie cieszy po paru tygodniach użytkowania - punto tylko duuuużo droższe. Żeby poczuć charakter obowiązkowo mocny silnik, D.N.A.,ładne felgi 17',18', klimatronik(bez tego wygląda jak auto z lat 90) chromowane dodatki albo karbonowe. Wówczas się nam nie znudzi jeśli będziemy go użytkować na krótkich odcinkach.

dodano 14.02.2014 przez

Autko śliczne, wygodne, ale potrafi pokazać pazur. O ile w trybie normal można spokojnie jeździć po zatłoczonym mieście to kiedy wyjedziesz na trasę i przełączysz się na tryb sport no cóż adrenalina wzrasta momentalnie, a banan nie przestaje schodzić z twarzy aż chce się jechać. Ta Bella wręcz wyrywa do przodu jak dziki koń na uwięzi i cały czas prosi żeby docisnąć pedał gazu. Samochód bardzo bezpieczny hamulce, systemy trakcji duża nadwyżka mocy to wszystko daje duży komfort kierowcy i pozwala na delektowanie się każdym przebytym kilometrem.

dodano 27.04.2016 przez

Auto bez żadnej rewelacji. Słabo wykończone w środku, komputer zupełnie nieintuicyjny, ergonomia tragiczna - pasy naprawdę trudno zapiąć (trzeba sie odwrocić żeby do nich dosięgnąć). Do tego mnóstwo drobnych awarii (auto kupione nowe w salonie, wiec nie ma mowy o przekręconym liczniku)

dodano 20.03.2012 przez

Autko jest naprawde fajne do miasta gdyby nie moja stycznosc z mini Cooperem dostałby ocene 5 ale brakuje mu lepszego zawieszenia, krótszych biegów i ogolnej zwartosci karoserii. nie czuje sie jednosci kierowcy z samochodem. Aczkolwiek baaardzo go lubie i jestem zadowolony z zakupu/

dodano 08.04.2011 przez

autko zdecydowanie wyróżnia się na tle "nijakiej" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)

dodano 20.04.2016 przez

Samochód mam od roku więc mogę co nieco o nim powiedzieć. Sylwetka super, wyróźnia się na drodze. Chciałem samochód niebanalny i Mito takie jest. Ciężko spotkać drugie takie na drodze. Kolor kremowy lub jak kto woli "kość słoniowa".

dodano 03.06.2010 przez

Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback'ów w tej klasie.

dodano 23.04.2016 przez

Generalnie samochód godny polecenia , jedyny mankament to system start&stop który czasami szwankuje . Dodatkowo ten silnik mimo opinii iż nie da się go zagazować u mnie na gazie chodzi bezproblemu.