Alfa Romeo MiTo - Oceń swoje auto

lista nadwozi Alfa Romeo MiTo
lista silników Alfa Romeo MiTo
Ukryj

Oceny Alfa Romeo MiTo

7% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 18.03.2014 przez

Niezwykle przyjemne autko, i do patrzenia, i do jeżdżenia. Na pewno wyróżnia się z tłumu. Jazda bardzo fajna ale na ustawieniu "Dynamic". Frajda zaczyna się od 4000 obr. Ma to oczywiście swoją cenę w zużyciu paliwa 9-10 litrów po mieście. Największy minus to brak możliwości wyłączenia ESP. Zimą to porażka. Najadłem się kupę wstydu bo na śniegu nie mogłem ruszyć na ulicy sprzed domu a jeżdżę samochodami 25 lat. Okazało się że znowu ustawienie DNA na "Dynamic" ratuje sytuację. Po co więc ustawienie All Weather? Nie wiem. Hamulce brzytwa. Jest też kilka irytujących rzeczy np. brak światełka dla tylnej kanapy. Wsadzając do tyłu dzieci nocą po omacku zapinasz pasy bo nic nie widać; poziomy otwarcia drzwi powodują, że zawsze walisz w auto stojące obok na parkingu chyba że się przyzwyczaisz nie puszczać drzwi. Mimo tego uważam, że auto jest fantastyczne.

dodano 24.10.2014 przez

Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki w Polsce, jest bezwypadkowy i do końca serwisowany ASO więc moja opinia o tej małej włoszce powinna być miarodajna w przeciwieństwie do komentarzy, wystawianych przez sfrustrowanych właścicieli ściąganego z zachodu szrotu składanego z dwóch aut. Ogólne wrażenia związane z samochodem oceniam na 5-, rzeczami do których można się przyczepić są : -kiepska widoczność, zwłaszcza do tyłu -tandetny mechanizm składania foteli przednich -rączki w drzwiach, które wyglądają i skrzypią pod wpływem nacisku jakby były wyjęte z samochodu sprzed 20 lat -klamki wewnętrzne wykonane z tandetnego plastiku -jakość spasowania tylnych boczków.

dodano 30.07.2013 przez

Mito daje radość z jazdy. Uważam, że jest dla osób które lubią się wyróżniać z tłumu ponieważ prócz wyglądu, napisu alfa romeo oraz kozackich światełek z tyłu nic nadzwyczajnego sobą nie prezentuje. Twarde plastiki, silniki jak w fiacie. Nie rozumiem osób kupujących wersje do 100KM i z ubogim wyposażeniem, bo to auto wtedy kompletnie nie cieszy po paru tygodniach użytkowania - punto tylko duuuużo droższe. Żeby poczuć charakter obowiązkowo mocny silnik, D.N.A.,ładne felgi 17',18', klimatronik(bez tego wygląda jak auto z lat 90) chromowane dodatki albo karbonowe. Wówczas się nam nie znudzi jeśli będziemy go użytkować na krótkich odcinkach.

dodano 14.02.2014 przez

Autko śliczne, wygodne, ale potrafi pokazać pazur. O ile w trybie normal można spokojnie jeździć po zatłoczonym mieście to kiedy wyjedziesz na trasę i przełączysz się na tryb sport no cóż adrenalina wzrasta momentalnie, a banan nie przestaje schodzić z twarzy aż chce się jechać. Ta Bella wręcz wyrywa do przodu jak dziki koń na uwięzi i cały czas prosi żeby docisnąć pedał gazu. Samochód bardzo bezpieczny hamulce, systemy trakcji duża nadwyżka mocy to wszystko daje duży komfort kierowcy i pozwala na delektowanie się każdym przebytym kilometrem.

dodano 04.05.2011 przez

Alfa Romeo MiTo jest całkiem ładnym i zgrabnym hatchbackiem z segmentu B Premium. W wersji silnikowej 1.4 TB MA jest zarówno oszczędnym autem jak i żwawym. Dzięki systemowi DNA można dopasować styl jazdy do aktualnego humoru i warunków panujących na drodze. Jest to auto idealnie pasujące do dynamicznej osoby która potrzebuje tylnej kanapy, ale niekoniecznie duży bagażnik, a przy tym nie chce rezygnować z przyjemności prowadzenia pojazdu i czuć się bezpiecznie podczas manewrów wyprzedzania.

dodano 20.03.2012 przez

Autko jest naprawde fajne do miasta gdyby nie moja stycznosc z mini Cooperem dostałby ocene 5 ale brakuje mu lepszego zawieszenia, krótszych biegów i ogolnej zwartosci karoserii. nie czuje sie jednosci kierowcy z samochodem. Aczkolwiek baaardzo go lubie i jestem zadowolony z zakupu/

dodano 08.04.2011 przez

autko zdecydowanie wyróżnia się na tle "nijakiej" konkurencji, jest po prostu piękne! we wnętrzu tez bardzo przyjemnie, a co za tym idzie radość z jazdy gwarantowana (do pełni szczęścia brakuje mi tylko mocniejszego silnika najlepiej turbodoładowanego benzyniaka)

dodano 03.06.2010 przez

Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback'ów w tej klasie.

dodano 19.03.2012 przez

Jest OK. Byłby bardziej ok gdzyby miał silnik z doładowaniem i mocy 135 km. Ale wówczas cena byłaby dla mnie juz zdecydowanie za wysoka. Autko jest śliczne i zwraca na siebie uwagę.

dodano 16.05.2010 przez

Idealny samochód do miasta, i w trasę z powodu zaj*biście wygodnych foteli przednich (kubełkowe). Piękny, niezawodny, dynamiczny. Czego chcieć więcej? Polecam serdecznie.