Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Audi 100 C3 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi 100 C3

lista silników Audi 100 C3

Oceny Audi 100 C3

1% gorzej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 16.10.2009 09:48:49 przez

To auto mozna polubic lub znienawidzic:) ja mialem dwa, jezdzilem roznymi wersjami benzyny. I powiem ze tanio mozna kupic dobra, komfortowa i bezpieczna limuzyne. Nie jest to nowe auto, wiadomo ma juz po 19 lat ten model i wiecej, ale jezeli sie spotka zadbany model, z przebiegiem do 250 tys, to mozna sie przywiazac i jezdzic nim bez problemu w dalekie trasy. silniki i zawieszenie sa zywotne, ale wiekszosc egzemplarzy ma po pol miliona i wiecej, dlatego przestrzegam bo mozna pchac w nie kase bez konca. Cena zakupu jest smieszna, za 3 tys mozna kupic zadbana cygarete. Nie lubia gazu te silniki, moze sekwencja by sie spisala. Auto solidne, moj szwagier przy 100 km/h walnol w drzewo i bokiem w slup od kierowcy, nic mu sie nie stalo, auto na szrot;) blacha ocynk, jezeli sie pojawia rdza to znaczy ze byl bity. A jeszcze polecam 2.2 turbo z quattro, mala rakieta, ciezko je zakopac a w zime jazda to bajka;D Polecam szczerze, jezeli ktos doinwestuje, a nawet zrobi kapitalke silnika bedzie jezdzil dlugoooo:) Pozdrawiam piotr1988_17

dodano 17.03.2010 20:35:52 przez

Samochód o dość jak na dzisiejsze czasy archaicznym wyglądzie, który jednak z każdym dniem spędzonym z tym samochodem staje się coraz bardziej atrakcyjny, aż wydaje się jednym z najładniejszych :) Jest to przedewszystkim samochód duży, co czyni go niezwykle wygodnym autem nawet dla 5 osobowej rodziny. W 4 osoby przemieszcza się w nim w sposób niemal luksusowy. Mimo swoich dużych rozmiarów i charakterze limuzyny jest on również samochodem bardzo ekonomicznym (jeśli chodzi o trasy, w mieście idzie mu odrobinę gorzej) ale o tym już przeczytamy poniżej. Również mimo niewielkiej mocy 75 KM, samochód ten nie jest tzw. "mułem" i da się nim sprawnie wyprzedzać pojazdy wszelakie w tym TIRy. :). Przy dużej niezawodności cechujący ten model audi otrzymujemy niemal samochód idealny zarówno dla studenta niemajacego wielkich funduszy jak i dla rodziny. Myśle, że w komforcie płynacym z jazdy tylko nieznacznie ustępuje miejsca mercedesowi W124. Serdecznie polecam i zapraszam do przeczytania dalszej częsci mojej oceny.

dodano 20.03.2003 14:56:15 przez

Bez obciazenia towarem ,czy pasażerami jazda tym samochodem, to czysta frajda (90KM). Jadę na III i IV biegu po całym miście nawet kiedy zwolnię do 20km/h , a przecię zna III biegu mocgę rozwinąć 110km/h. Bywa że przy 70km/h włączam V bieg i nic nie słychać silnika, a przyspieszenie też jest. Ma już 18 lat i był skromnie wyposażony ale kiedy musiałem się przesiąść na kilka dni do (3let.) Passata 1,9 TDI , to nie jest to pomimo 100KM. Moze jest cięższy ,a le elastyczności typowej dla TDI nie ma i żle się prowadzi w zakrętach . Wspmaganie kier jkoś dziwnie działa. W moin Audi nie ma Ani ABS ani Wspomagania ale tego sięnie odczuwa nawet w zimie, tylko trzeba więcej myśleć przed.... Muszę wymienić przedniąszybę ma miliony mikrorys. Polecam nawet tym po 100tys km przebiegu. Taka szyba w deszcowy wieczór to piekło.

dodano 27.09.2006 09:09:25 przez

ogólnie samochód wyeksploatowany i przereklamowany swoją rzekomą niezawodnością , diesel jest totalnym niewypałem , i to nie tylko moje zdanie , cięzko jest znaleść nie bity egzemplarz , samochody te majazazwyczaj przebiegi rzędzu 300-400 tysięcy kilometrów więc czego sie tu spodziewać , na plus wypada blacha (jesli nie był bity) i zawieszenie , samochód posiada wile felerów spotykanych w wielu egzemplarzach np czujik temperatury wody non stop do wymiany , prędkościomierz mało w którym działa , mocowanie tłumika to porażka , notoryczny problem z brakiem masy w samochodzie (ocynk) oraz kilka innych szczegółów , nie kupię więcej samochodu z koncernu audi !!!

dodano 07.06.2009 20:41:00 przez

Samochód o doskonałej jakości wykonania, w zasadzie po 20 latach nie ma korozji samoistnej. Wygodny, duży bagażnik, komfort jazdy zawłaszcza na dłuższych trasach, wygodne wsiadanie, bradzo dobre zawieszenie i prowadzenie bez zarzutu. Z częściami nie było kłopotu, używałem tylko oryginalne. Teraz jest trochę gorzej i czasami trzeba stosować zamienniki. Jeżdżę bez remontu głównego silnika, skrzyni biegów, wtryskiwaczy i zawieszenia. Wymiana alternatora, chłodnicy, katalizatora, tłumika, tarcz hamulcowych, dmuchawy, regeneracja pompy wspomagania (2x), reszta to drobiazgi. Na trasie nie ma problemu z równą jazdą w granicach 120-130

dodano 10.01.2006 22:15:55 przez

Auto ma już 23 lata i sprawuje się bardzo dobrze, czasem zdarzają się jakieś drobne usterki ale nie ma co narzekać. Komfort jazdy szczególnie psychiczny jest nieporównywalny z że tak powiem innymi autami a i eksploatacja nie przeraża kosztami. Części są dostępne, jest dużo zamienników tak słyszałem bo na razie nie miałem możliwości sprawdzenia empirycznie czy tak jest i niech tak zostanie. Gorąco polecam normalne duże auto na przyzwoitym poziomie i bez wstydu można wszędzie takim podjechać.

dodano 31.03.2005 17:10:23 przez

całe życie jeżdże audi wszystkie ponad 10 lat (80,100,V8) nigdy auta się nie psuły a dojeżdżałem do pracy 70km w jedną strone przez kilka lat miałem kłopot tylko z automatem w V8 ale to wina partacza który mówił że jest mechanikiem a nie umiał uszczelić wycieków- jeszcze jedna bardzo ważna żecz silniki 2.3 nie znoszą gazu - auta strzelają, kiksują obroty,wszystko sie psuje - nie słuchajcie mądralińskich gazowników wszystkie samochody jeżdżą na gazie pytanie tylko jak !!!!!!!!!!!!!!!!

dodano 11.11.2002 23:03:24 przez

Ten wóz ma coś w sobie! Wielki, o klasycznej linii sedana podoba się dziś i będzie się podobał jeszcze długo. Wyposażenie dość mizerne ale szybko się o tym zapomina podczas komfortowej jazdy. Pięć osób jedzie i nie narzeka na ciasnotę. Jeśli szukasz czysto sportowych wrażeń to nie tutaj - jazda cygarem to czysty relaks. Ale z drugiej strony pod światłami nieczęsto znajdzie się godny przeciwnik! Maszyna dla miłośnika starej dobrej klasyki.

dodano 09.06.2004 17:56:13 przez

mam już drugą audi i obie miają motor 2,3 pierwsza przejechałem 85 000 km. a druga dopiero 7000 nigdy żadna z nich niesprawiła mi żadnego problemu obie są dobrze wyposażone (elektryka, klimatronik) silnik jest elastyczny i dobrze radi sobie z autem a także wytrzymuje duże przebiegi ( moja pierwsz ma przejechane 385 000 i nic nie było robione w silniku). A wszystko to pod warunkiem dobrego uzytkowania .

dodano 08.05.2003 10:57:51 przez

Pomimo wieku dojrzalego (18 lat) nie zamierzam sie jeszcze z nim rozstac. Jest to jeden z pierwszych ocynkowanych w 100% Audi, nie wiem czy "dali" podwojna warstwe ale do dzisiaj zadnej rdzy! Jest to model Avant-optymalny dla rodziny z 2 dzieci. Dla taty ,ktory potrafi cos przy samochodzie sam zrobic(wspaniale dojscie do wszystkich zakamarkow). Samochod z dusza.

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA 98 KM, I-Key, IT Pack, SPORT Pack

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA 98 KM, I-Key, IT Pack, SPORT Pack

Rocznik: 2014. Przebieg: 20 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Audi 100, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi 100