Oceny Audi 80 B2

8 ocen

Najnowsze oceny Audi 80 B2

~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Powiem tak: Kupiłem to auto w wakacje jak miałem 19 lat z myślą, aby pojechać tu i tam, po wakacjach miałem się go pozbyć, ale zakochałem się w nim. Całe wakacje przejeździłem 26 letnim wtedy autem bez napraw. (Po kupnie wymieniłem tylko jeden wahacz). Obecnie autko ma 29 lat i postaram się pociągnąć audiczkę do 30, choć może być ciężko, gdyż jestem ograniczony finansowo a w autku ta skrzynia coś nie bardzo :P Ale nawet jak padnie i przestanie...
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
blacha ocynk korozia jak zadbany to brak nie jeden młodszy egzemplarz się chowa audi w miarę wygląda i jest godne polecenia chociaż na drogach jest stosunkowo coraz mniej ale wiadomo wszystko przemija
~Charlson
Sedan 1.6 75KM 55kW
Bardzo dobry wóz, wymienic paski i oleje na czas a napewno nikogo nie zawiedzie, blachy są ocynkowane i po prawie 30 latach nie ma ani grama korozji o te auto trzeba dbać a napewno posłuzy kupe ładnych lat
~MAGDAZ PUŁAW
Sedan 1.3 60KM 44kW
NO HEJ! MAM GO JUZ PONAD ROK I WCALE NIE MAM NIC ZLEGO DO POWIEDZENIA NA TEMAT AUDI BARDZO FAJNIE MI SIE NIM JEZDZI I NAPEWNO NIE SPRZEDAM GO SZYBKO!A WRECZ PRZECIEMNIE KUPILA BYM JESZCZE JEDNO TYLKO Z WIEKSZYM SILNIECZKIEM TROSZKE! HE SUPER POJAZD DUZO MIEJSCA I WOGOLE COOL
~Przemol
Sedan 1.6 73KM 54kW
Bardzo przemyślany projekt (poza tyłem). Egzemplarze o pewnym pochodzeniu mimo wieku mogą posłużyć jeszcze wiele lat, przy zachowaniu minimum obsługowego, pod tym względem auto jest niewymagające. + za ocynkowane nadwozie. Niedotyczy aut powypadkowych, a tych niestety jest wiele(przestroga dla kupujących)
4,1
~remik
Coupe 1.8 GT 90KM 66kW
kultowe autko do b. szubkiego przemieszczania sie , swietna dynamika, felgi z rantem, lakier metalic, gluchy pomruk gdy jedziesz- to wsystko zwraca jeszcze uwage ;0) autko typowe dla ludzi mlodych ze sportowymi ambicjami no i nie pustym portfelem :)))
4,1
~grzes
Coupe 2.3 133KM 98kW
doskonaly samochud dla ludzi kturzy chca miec dobre szybki niezawodne pewne auto wedluk mnie bardzo udany model audi w poruwnaniu z innymi kture mialem to audi mimo ze najstarsze jest najleprze stara niemiecka solida maszyna polecam
~robson
Coupe 2.2 GT 115KM 85kW
Moja COUPE`jka jest z `81 roku,ale rdza jest jej obca,pozatym silnik i zawiecha bez zadnych zastrzezen,spod swiatel polyka sporo nowszych aut o porownywalnej mocy,w dodatku to mruczenie,a po 4 000obr/min ryk tego pięciocylindrowca jest poprostu boski,budzi respekt wśród innych kierowców,spojrzenia i komentarze w stylu "piękna" naprawde cieszą ucho...oto moja ślicznotka: http://audicoupe.sol.pl/galeria/view_album.php?set_albumName=album25
~QBAAS WARSZAWA kubagil@o2.pl
Coupe 2.2 GT 136KM 100kW
Doskonałe auto dla kogoś kto nie chce wiecznie siedzieć w serwisie ale trzeba o niego dbać!!! a cię nie zwiedzie. jak jest gaz trzeba od czasu do czasu pojeździć na benzynie, no i przy tym wtrysku nie odpalać na gazie!
3,6
~sebastiang@pro.onet.pl
Sedan 1.8 GTE 112KM 82kW
Biorąc pod uwagę CENE, WIELKOŚĆ, JAKOSĆ, OSIĄGI, EKSPLOATACJE to 5+, sporym minusem jest blacha lecz jeśli się człowiek przyzwyczai do wożenia szpachli w samochodzie to jest ok. Bardzo dobra alternatywa dla Poloneza FSO. Sądze że wiele osoób stwierdzi że to złom lecz nie każdy jeździ LEKSUSEM. Pozdr: Sebastian