Ocena kierowcy - Audi 80 B2 Sedan

Robert :) E-mail:Maciek__22poczta@interia.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 1983
Przebieg: 2 450 tys. km
Audi 80 B2 Sedan 1.6 85KM 63kW 1978-1983 - Oceń swoje auto
A ja mam Audi 80 1600 83r. to juz moje trzecie Pierwsze mialem z 81 roku, drugie kupilem na cześći bylo sprawne ale miało przebite numery a trzecie z 83 i mam go do tej pory.Co do awaryjności to jest jak w kazdym samochodzie tylko że przy tej marce nawet jak coś sie zaczyna pieprzyć to i tak pojedzie dalej!!! Utrapieniem przy ostrej jezdzie jest czesta wymiana lożysk przód co rok klocków co 5 misiecy max polecam ate i tarcze i klocki do bębnów można praktycznie nie zaglądać co najwyzej co 2 lata można popatrzeć ile jeszcze mozna na nich przejechac ,strasznie miękkie zawieszenie amory wymieniam co 1,5 roku mam tą Audiczke już 2,5 roku a zrobilem nią 85.0000 Rok już jest na gazie.Co do gazu to co 3 miechy trzeba robic zawory co do zimy i benzyny to częste problemy ze saniem automatycznym ale nawet bez tego można sie obejsć w zime moja pali nawet przy minus na gazie 18 bez żadnego problemu a ma gaznik dwugardzielowy z 1,8!!! na benzynie ma kopa ze pasaty nowe odpadają ale na gazie kapa wszyscy sie dziwią hehehe polecam kochany samochód tylko trzeba mu czasami poswięcic wiecej czasu i pomajsterkowac co do serwisu to nie polecam żadnych wiecej popsują niż naprawią ja robie wszystko sam no ale jak ktos nie ma takich zdolnosći to polecam jezdzic zawsze do tego samego mechanika. Co do kobiet posiadających audi 80 to bardzo chętnie bym jakąś poznał ;) z okolic Śląska :D jak narazie nie znam żadnej moje gg-1280142 odpowiadam na zapytania wczesniej jesli w audi lub wv robi sie cicnienie w chlodnicy to oznacza to pękniętą uszczelke pod glowicą !!! przypominam wszystkim o oleju !!! audi latwo zatrzeć a kontrolki po prawie 20 latach zapalają sie w zasadzie jak juz jest po wszystkim pozdrawiam milosników i użytkowników Audi nastepnym samochodem jaki kupie (zależy od finansow)to tez będzie Audi!!!!
Audi 80 B2 Sedan