Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Avant

Maciej bodzio333@o2.pl, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Zanim kupiłem dużo sie naczytałem o tym modelu i wszedzie bardzo ten model był chwalony za niezawodnosc,wygląd i trwałosc blacharki. W moim wozie podwozie jest w idealnym stanie /14 lat/ ale problem jest z progami a dokładnie pod nakładkami przyklejonymi na progi jest wylegarnia rdzy, ciekawi mnie czy ktos z was tam sprawdzał. Sam bym tam nie szukał rdzy ale w tylnym lewym progi rdza wylazła poza nakładke i jak odkleiłem ten plastik to mnie powaliło. Radze sprawdzic. Drugim miejscem gdzie zaczeło gnic to łuk przedniego błotnika ale wina jest w tym że nadkole nie zakrywa tego łuku
Autko mam od 2 miesiecy,auto było sprowadzone rok temu. Silnik ma niezłe kopyto można bezpiecznie wyprzedzac bez obaw że można sie nie zmiescic. Auto ma niby 175tys przebiegu ale chyba licznik jest po tyningu. Jedynym minusem na teraz to to że po odpaleniu zimnego kopci na niebiesko, byłem w servisie i stwierdzili że 2 wtryski padły i mam szykowac 550zł za wymiane. Poza tym OK
Wzór dla innych firm, skrzynia chodzi mimo 14lat perkekcyjnie.BRAWO dla AUDI
Na Polskie drogi idealne, coś mi lekko klupie z przodu ale to nie jest denerwujące BRAWO dla AUDI
nie narzekam
nie narzekam wszystko pod reką
nie narzekam jedyne co może denerwowac to głosna praca wentylatora
Przestrzen idealna dla wszystkich
No tu jest troche gorzej. Silnik TDI niestety za bardzo słychac przy szybkiej jezdzie
Może byc jak na taką mase auta
Za tą cene pełen konfort i SZPAN
Jak na razie to zregenerowałem rozrusznik /2 tulejki, łożysko wałkowe, plastikowa obudowa przekładni/ i to wszystko mnie kosztowało 31zł aha + MOCNY FULL
Narazie brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]