Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

kierowca, 21 lat temu
Silnik 1.8 T 150KM 110kW
Rok produkcji 1997
Audi A3 8L Hatchback 1.8 T 150KM 110kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
z samochodu jestem bardzo zadowolony. spelnia swoja role doskonale - glownie na trasach. jest wygodny, szybki i bezpieczny (aktywnie i pasywnie). jednoczesnie sprawia niesamowita frajde (w szczegolnosci sportowe zawieszenie na zakretach). nie jest to jednak limuzyna rodzinna, lecz 2 osobowy samochod ze sportowym zacieciem. jednoczesnie nie brak mu komfortu (w 911 trzesie wiecej :)). dla tatusiow polecam rodzinnego RS4. aha , dla chetnych mozliwy jest stosunkowo tani chip-tuning do 200KM
rewelacja, przyspiesza caly czas, nie ma znaczenia czy na plaskim czy pod gore, 200 w try miga, biegow jest 5, ale ma sie wrazenie, ze bez 4 tez mozna byloby sie spoko obejsc
bez zastrzezen, lewar moglby byc jak dla mnie troche dluzszy
jak kolega wspomnial, jak po szynach, takie wrazenie ma sie od poczatku, co prawda sportowe zawieszenie trzesie na naszej A4, ale za to serpentyny w Chorwacji...
z przodu nie narzekam, z tylu kiepsko, ale mozna wybaczyc
wszystko jest tam gdzie trzeba, najlepsze jest to, ze pasazerowie nie widza licznika :). rewelacyjne siedzenia (sportowe), ktore trzymaja w kazdym zakrecie
klimatronic, a w zimie podgrzewane siedzenia. zdarza sie jednak przy kiepskiej pogodzie i z pasazerami parowanie szyb
przod - pelno, tyl - malo, w miescie mozna sie scisnac, ale i tak jezdze glownie sam albo we 2 :)
nic dodac nic ujac, najlepsze jest to ze przy 200 jest niewiele glosniej niz 150
jak sie jedzie normalna droga, to pali kolo 7, autostrada 10 (raczej szybko), miasto 8-9, przeglady tanie nie sa, ale sa tez drozsze samochody
ok, samochod tani nie jest, mimo wszystko wart swojej ceny, bo dostaje sie cos wiecej niz golfa. do tego wykonczenie w srodku jest na prawde porzadne i wzornictwo tapicerki tez jest niebanalne (u mnie szaroczerwona szachownica)
hmm... zepsul mi sie spryskiwacz z tylu, siedzenie skrzypi (musze psiknac wd40) i sie wygiela blaszka w mechanizmie blokujacym siedzenie, w sumie nic powaznego
nic
Audi A3 8L Hatchback