Audi A3 8L 1.9 TDI 110KM 1997-2002 - Oceń swoje auto

Oceny Audi A3 8L 1.9 TDI 110KM 1997-2002

5% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,58)

dodano 01.03.2009 14:10:05 przez

Auto jest ładne, szczególnie moje na 16 felgach momo i czarny kolor, fanie sie prowadzi, w środku dopracowane i bardzo dobrze wyposażone skóra, klima itd, mało pali, dynamicznie jeździ, zero rdzy bo ocynk i....tyle. Reszta to awarie mimo że żadkie to poważne i kosztowne w naprawach, Wymieniłem turbo, silnik, sprzęgło ciekawe co następne pompa czy wtryski?? Nie jeżdze jak wariat a naprawiam jakbym Bóg wie co robił z tym autem. Bezawaryjność aut niemieckich to mit, kiedys dieslem mozna było zrobic 500tyś bez dotykania sie do silnika a dzis?? Padaka i tyle. Moi znajomi mają TDi odpowiednio Passata 2005 2.0TDi Passata 2002 1,9 TDi, Golfa IV 1,9 TDi, A6 2,5TDi i we wszytkich padają jak nie wtryski i przepływomierze to pompy to turbiny to wałki rozrządu sie kruszą..... Chyba trzeba sie przerzucić na benzyny bo pozorne oszczędnosci na paliwie w codziennym użytkowaniu idą potem prędzej czy pożniej w kosztowne naprawy i jaka to oszczędnosć?

dodano 30.07.2008 14:34:59 przez

Polecam Audi A3 - jestem naprawde zadowolona z tego autka, ogolnie Audi jest super:) zastanawiałam sie nad WV Golf IV, ale jak wsiadłam do A3 to odrazu wiedziałam ze kupie to auto - jest wygodniejsze, lepiej wyposazone, swietnie sie je prowadzi, jest dynamiczne i zwinne, super sie nim wyprzedza - a ja zawsze bałam sie tego manewru, dobrze trzyma sie drogi i super sie nim wchodzi w zakrety. Jedynie co mogłabym zmienic to swiatła - mam auto z 98 r i chciałabym miec juz te nowsze soczewkowe światła, ale ...auto ogolnie jest tak wspaniale ze mogą byc i te starsze lampy:) i jeszcze wycieraczki mi troszke zaszły jakąś rdzą czy czyms takim - ale mowia ze w audi tak sie robi. Przesiadłam sie z Renault Kangoo na A3 i jest roznica Niebo a Ziemia:) Nic tylko jeździć A3:)

dodano 27.05.2008 22:05:52 przez

plus za wygląd, grację, dynamikę, KOMFORT JAZDY, bo tego faktycznie nie brakuje!! W fotelach w wersji sportowej (Ambition) można siedzieć 8 godzin i plecy wciąż nie bolą. Minus dla czarnego koloru (który odświeżam już drugi raz na zderzakach) Przez to nie wieżę w niemalowane egzemplarze, bo byle żwir robi odprysk i pokazuje się biały podkład, który jest nie do zaakceptowania. Mój lakiernik mi powiedział, że mój przedni zderzak był malowany przez poprzednich właścicieli już 5 razy:) A dbam o niego..jak wszyscy posiadacze A3...To już takie auto, o które naprawdę chce się dbać! Ale następne będzie niebieskie;P i koniecznie 130 KM!

dodano 12.08.2011 01:30:57 przez

Podsumowujac moja blondyneczke stwierdzam iz polecam ja kazdemu zainteresowanemu a jezeli to czytasz to jestes nim :] Po 1 to Audi na nie golf 4 ani seat ani honda civik po 2 silnik 110 koni jest jest idealnie polaczeniem oszczednego spalania i wysokiego dynamizmu pracy, po 3 jakosc wnetrza itd itd wymieniac mozna dlugo bo zalet ma wiele. Jest to piekne dynamiczne oszczedne dajace duzo radosci autko

dodano 20.02.2010 00:20:33 przez

Świetne nizawode, ekonomiczne auto. Jak kupiłem miało 160000 km. Przy 180000 km wgrałem chip na ponad 145 koni. Teraz najechane 230000 km i nic. Do tej pory tylko tarcza sprzegła (600 zł.) i jakies ,,gumki" od stabilizatora. Ogulnie jestem mega zadowolony. No i oczywiscie pamietam ze silnik trzeba dobrze rozgrzac przed butowaniem i ostudzic przed zgaszeniem.

dodano 20.08.2008 11:13:48 przez

bardzo dobry samochód zarówno do miasta tak jak i w trasy(2 osoby) oszczędny , dosyc drogi w swojej klasie ale szybko autko rekompensuje nam to w postaci przyjemnosci z jazdy , nie mogłem się opanować z jazdą w tą i spowrotem bez jakiegoś celu ))))))))) jednym słowem małe koszta (jak na tak)ogromna przyjemność!!

dodano 20.04.2006 13:58:42 przez

to autko to był pomysł i wybór żony - nie powiem, że nie trafiony, ale polecam - kogo stać - A6 2,5 TDI 180 kM i QUATRO pomykanie 200km/h po suchym i mokrym na dobrych laczkach to bajka. A3 idzie do ludzi bo żonka miała przyjemność poprowadzić sobie pod moim okiem kilka razy moje duże autko.

dodano 29.05.2009 13:35:15 przez

auto dla kogoś kto lubi w mare wygodne auto dobrze wyposażone i niezawodne. prestiż marki tez o czymś świadczy! w końcu to nie opel czy fiat. po mimo drobnych wad auto jest na szczycie swojego segmentu! ilość usterek jest minimalna z porównaniem do zalet.

dodano 11.08.2010 11:17:16 przez

auto może droższe w zakupie ale warte swojej ceny audi to audi i mimo swoich lat zawsze się podoba i budzi prestiż a do tego bardzo dobrze wyposażone oszczędne,ładne i dobrze się prowadzi audi a3 najbardziej urzeka swoim wyglądem

dodano 06.10.2010 14:33:03 przez

bardzo ładne i zgrabne autko. Bardzo dobrze się prowadzi. W ciągu rocznej eksploatacji wymieniłem tylko bezpiecznik wycieraczki z tyłu oraz olej. Jeśli trafimy na zadbany egzemplarz, samochód jest praktycznie bezawaryjny.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A3, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A3

Przeczytaj o Audi A3

Audi A3 - Premium czy podróbka?
Audi A3 - Premium czy podróbka? Kiedyś wszystko co Premium, musiało być duże i rzucające się w oczy. Ale świat się zmienia. Dziś zamiast 10-kilogramowej korony wystarczy gustowny diament w sygnecie, a słowo Premium coraz częściej oznacza klasę i szyk - wulgarność jest już passe. Audi A3 idealnie wkomponowuje się w ten obraz. Ale czy to faktycznie auto z wyżej półki?

Audi A3 - zobacz filmy

Audi A3 - Audi A3 Limousine vs. Audi A8 Lang - test AutoCentrum.pl
Audi A3 - Audi A3 Limousine vs. Audi A8 Lang - test AutoCentrum.pl Na pierwszy rzut oka porównanie najmniejszego sedana Audi z największym sedanem Audi nie ma sensu. Okazuje się jednak, że takie auta bardzo często mają wiele podobieństw i wspólnych rozwiązań. Sprawdźmy więc, jak prezentuje się Audi A3 Limousine na tle Audi A8 w wersji Lang. Zapraszamy do oglądania!

Audi A3 8L 1.9 TDI 110KM 1997-2002 76