Oceny Audi A3 8P Sportback 1.6 TDI 90KM 66kW 2009-2013

Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Audi A3 8P Sportback 1.6 TDI 90KM 66kW 2009-2013

Sportback 1.6 TDI 90KM 66kW
Auto służyło mi , jednak mimo sentymentu nie moge polecic. Kanapa z tylu mała, niewygodna, do nagrywania materiałow na o f tragiczna, auto zgrabne, do sesji wygladało ladnie, efekty mozna zobaczyc na moim ig @tajny romans. Moja ogolna ocena to 2/5. Aktualnie posiadamto auto na sprzedaz. Zainteresowanych odsylam na instagrama, pozdrawiam.
Audi A3 8P Sportback