Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

maryjano germano, 8 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
licząc całokształt auta od kiedy go mam? Wielki plus, może dlatego głównie,że auto kupione z pewnego źródła ze wszystkimi dokumentami, elementami które dostał właściciel odbierający auto z salonu oraz rachunki nawet z 2006 roku na których widać zakup różnych elementów do auta. Auto jak najbardziej na plus i nie ma co narzekać , słucha się i wybacza każdy przypadkowy błąd. Jedynie to problem jest z wymianą części które naturalnie się zużywają , ale jak się nazbiera ich kilka na raz to da sie to odczuć po kieszeni ale nie ma tego złego, przecież to auto jest z 99r. fl ;) raz na rok zainwestować 1500zł w auto i będzie smigać jak ta lala :) Podobało mi się zawsze A4 i to moje pierwsze auto i stwierdzam,że nie opuszczę Audi już wogóle mimo,że jeździłem innymi markami też. Następne A4 będzie w wersji B8 i myślę ,że bankowo będzie tak samo służyć jak ten solidny egzemplarz :) Wątpliwości? Nie powinniście mieć żadnych w wyborze tego auta ale uważajcie co szukacie bo łatwo się naciąć na jakieś rumple z niby 150k przebiegiem ;) realnie szukajcie aut z przebiegiem +230k (móój przy zakupie mial 234,8k z dokumentami )

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]

8,2