Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

djrafal, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2002
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Inne : całokształt super choć nie ma teraz aut bez wad
Kto raz spróbuje jazdy Audi ten na 99% pozostanie wierny marce i mówię to wszystkim niedowiarkom, do których też należałem, jakość wykonania, komfort podróżowania, rewelacyjny silnik i skrzynia biegów- czego chcieć więcej-Polecam szczerze. Sztuką jest tylko znaleźć egzemplarz zadbanmy i bezwypadkowy co daje gwarancję bezproblemowej jazdy- ale nikt nie mówił że będzie lekko ;)
Jak to pompo-wtryskiwacze póki się nie rozgrzeje trochę klekocze ale da się wytrzymać potem to już fajnie mruczy ;)elastyczność wzorowa
Można się uczyć od konstruktorów audi, wzorowo!!! skok lewarka krótki, absolutnie nic nie chaczy
Opinia o niezbyt trwałym zawieszeniu audi to mit, autko super sie prowadzi jest wystarczająco sztywne i zarazem super wybiera nierówności
nie jest źle ale w czujniki parkowania z tyłu można by zainwestować, choć to tylko kwestia czasu kiedy wyczujesz auto
Po prostu super, wszystko w zasięgu ręki,rozmieszczone wzorowo
Bez problemu, dwustrefowy klimatronic radzi sobie z ogrzewaniem i chłodzeniem, a grzane fotele są super-30 sekund i cieplutko w d....
Rodzinka 2+2 ma wystarczającą przestrzeń, więcej osób będzie się męczyć
Wyciszenie super, nic dodać nic ująć.
wszystko zależy od nogi i dróg po jakich się poruszamy średnio od 5 w trasie do 7 w mieście, czyli jak na auto pow. 1,5 tony ok.
Niestety za jakość trzeba zapłacić ale auto warte każdej wydanej złotówki, docenia się to dopiero w trakcie eksploatacji, ciężko znaleźć zadbany i dotego bezwypadkowy egzemplarz wiem bo szukałem 6 miesięcy ale warto. Tkz \"Okazje\" omijać wielkim łukiem, czasami lepiej wydać 2-3 tyś zł więcej za ten sam rocznik
Podświetlenie schowka pasażera i drzwi tylnych(żarówki do wymiany ;)
nie chcę zapeszać ale na razie brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

6,2