Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

arekfire, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2004
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : miałem wcześniej dwie V6 2,5 tdi , ale wierzcie 1,9 tdi 130 koni to chyba najlepszy wybór , te większe dużo palą a o kosztach utrzymania i napraw nie będę pisał bo to prawie horror
Zawieszenie
To moje 14 auto na przestrzeni 12 lat , w porównaniu do pozostałych a jest do czego , jest chyba najlepsze , zaraz za nim passat jakby jakośc z audi włożyc do passata byłby pierwszy, Jest trochę przyciasnawe , ale nie jestem koszykarzem i jakoś to znoszę , zawieszenie kosztowne w naprawach , jakośc na najwyższym poziomie , silnik poprostu super
Silnik rewelacja , ciągnie z dołu że aż miło , jak zimny trochę głośny , nie trzeba nic więcej do tej wagi
jak zimno , zanim się rozgrzeje to chaczy 2 , jeżdżę z taką 6-biegową skrzynią już w trzecim aucie i ten typ tak ma
trochę twarde i po naszych dziurawych drogach dokucza , na niemieckich autostradach super , systematyczna wymiana aluminiowych elementów ( oryginały cholernie drogie )
ok.
wszystko na swoim miejscu , kiepsko rozwiązane regulowanie tempomatu , w passacie dużo lepiej
wzór konspekt
z tyłu ciasnota , z przodu kierowcy trochę przeszkadza środkowy kokpit ( przy długich trasach boli kolano)
super
po mieście ok 6 , w trasie na tempomacie przy ok140km/h spala 5,5 litra , ceny przeglądów drogie , a napraw jeszcze wyższe
drogie w zakupie i utrzymaniu , ale warto
braak
przednie zawieszenie, ale wszystkie bryki ze stajni vw/audi tak mają , poprostu katastrofa

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

Audi A4 B6 Avant