Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 2001-2004 - Oceń swoje auto

Avant
1.9 TDI PD 131KM 2001-2004

Ocena Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 2001-2004

Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 2001-2004

z przebiegiem 361 000 km, wyprodukowany w 2003 roku, manualna skrzynia biegów
~Właściciel od ponad 4 lat
dodał ocenę 14.08.2012 13:04:29, jeździ tym autem 4 lata

Biorąc pod uwagę ilość kilometrów jakość dróg oraz wiek samochodu w chwili obecnej jest bardzo dobrze. Koszt wymiany oleju co 15 tys nie przekracza 500 pln. Chyba że ktoś tak jak ja wymienia wszystkie filtry paliwa, oleju, powietrza, kabinowy z odgrzybieniem wraz z przeglądem stanu całego samochodu to płaci więcej. Pełen rozrząd z każdą częścią (napinacze rolki paski pompa wody 2000 tys)

Jest to TDI troszkę klekocze ale nie jest uciążliwe podczas jazdy.

Ze skrzynią nie miałem problemu ostatnio tylko odmówiła posłuszeństwa jedna cześć koszt zakupu z wymianą około 400 pln

Precyzyjne kierowanie w każdych warunkach, a napęd tylko na jedną oś. Po dystansie jaki pokonałem poddały się następujące elementy: Wachacz prawy przedni dolny, łączniki stabilizatora dwa, tuleje tył, gumy również tył

Wyczułem go wydaje mi się w sposób zadowalający więc widoczność jest na poziomie dobrym. Nie jest ze szkła więc wszystkiego nie widzę.

Wszystko pod ręką co ma pod ręka, jedyny minus za hamulec ręczny który obija podłokietnik przy jego zaciąganiu.

Dwu strefowy climatronik i jest ok

Dla kierowcy bardzo szeroka możliwość ustawienia fotela, nawet dla wysokiego kierowcy, przedni pasażer nie będzie również narzekał. Tylna kanapa jest dla dzieci w wieku do gimnazjum.

Bardzo dobrze wykonane wnętrze, nawet w samochodzie po przejechaniu 350 tys km cisza. Niektóre plastiki powoli zaczynają lekko trzeszczeć ale nie jest źle.

Zużycie paliwa akceptowalne waha się w granicach od 5 do 8 litrów on na 100 km. styl jazdy daje wiele.

Kupujesz Audi kupujesz jakość i niezawodność (tak było w moim przypadku)

Drobne usterki, elektryki,

Wyciek płynu chłodniczego, pękła opaska potem padł zbiorniczek wyrównawczy. Zaciski hamulcowe zacinają się czasami koszt naprawy około 50 za jeden

Spalanie 1.9 TDI PD 131KM 2001-2004

Diesel [l/100km]
5,8

5,5

7,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Wszystko bardzo pozytywnie począwszy od jakości wykonania po trwałość części

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

włacznik siwiateł, szyber dach potrafi sam z siebie sie uchylić

zacioł się zacisk hamulca efekt wymiana tarcz i klocków

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 TDI PD 131KM 2001-2004

Dodaj nowy komentarz