Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Właściciel od ponad 4 lat, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko bardzo pozytywnie począwszy od jakości wykonania po trwałość części
Układ elektryczny : włacznik siwiateł, szyber dach potrafi sam z siebie sie uchylić
Układ hamulcowy : zacioł się zacisk hamulca efekt wymiana tarcz i klocków
Biorąc pod uwagę ilość kilometrów jakość dróg oraz wiek samochodu w chwili obecnej jest bardzo dobrze. Koszt wymiany oleju co 15 tys nie przekracza 500 pln. Chyba że ktoś tak jak ja wymienia wszystkie filtry paliwa, oleju, powietrza, kabinowy z odgrzybieniem wraz z przeglądem stanu całego samochodu to płaci więcej. Pełen rozrząd z każdą częścią (napinacze rolki paski pompa wody 2000 tys)
Jest to TDI troszkę klekocze ale nie jest uciążliwe podczas jazdy.
Ze skrzynią nie miałem problemu ostatnio tylko odmówiła posłuszeństwa jedna cześć koszt zakupu z wymianą około 400 pln
Precyzyjne kierowanie w każdych warunkach, a napęd tylko na jedną oś. Po dystansie jaki pokonałem poddały się następujące elementy: Wachacz prawy przedni dolny, łączniki stabilizatora dwa, tuleje tył, gumy również tył
Wyczułem go wydaje mi się w sposób zadowalający więc widoczność jest na poziomie dobrym. Nie jest ze szkła więc wszystkiego nie widzę.
Wszystko pod ręką co ma pod ręka, jedyny minus za hamulec ręczny który obija podłokietnik przy jego zaciąganiu.
Dwu strefowy climatronik i jest ok
Dla kierowcy bardzo szeroka możliwość ustawienia fotela, nawet dla wysokiego kierowcy, przedni pasażer nie będzie również narzekał. Tylna kanapa jest dla dzieci w wieku do gimnazjum.
Bardzo dobrze wykonane wnętrze, nawet w samochodzie po przejechaniu 350 tys km cisza. Niektóre plastiki powoli zaczynają lekko trzeszczeć ale nie jest źle.
Zużycie paliwa akceptowalne waha się w granicach od 5 do 8 litrów on na 100 km. styl jazdy daje wiele.
Kupujesz Audi kupujesz jakość i niezawodność (tak było w moim przypadku)
Drobne usterki, elektryki,
Wyciek płynu chłodniczego, pękła opaska potem padł zbiorniczek wyrównawczy. Zaciski hamulcowe zacinają się czasami koszt naprawy około 50 za jeden

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

5,8