Oceny Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004

Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004

~Sławek j-ow
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto rewelacyjne z naprawdę mocnym silnikiem 130km. Moja wersja miała dodatkowo silnik chipowany i gdy go sprzedawałem kupiec który oglądał i jeździł pięcioma takimi autami powiedział, że to jest to czego szukał :) Spalanie to wielki plus dla tego auta, dla naprawdę oszczędnych poniżej 6 litrów można zejść bez trudu. Auto miało dwie wady, 1 to turbina, która mi padła 2 razy, 2 to światła soczewkowe na zwykłych żarówkach porażka po deszczu więc...
~Simon
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Świetny komfort, dobra moc przy małym spalaniu. Dobra linia nadwozia, pomimo swojego wieku nadal dobrze wygląda. Dramatem jest dla mnie tylko brak możliwości składania tylnej kanapy oraz system naprawczy zamiast koła zapasowego. Zjeździłem tym samochodem Polskę i pół Europy bez problemów. Aż boję się zmienić samochód na nowszy bo widzę że koledzy nie wystawiają zbyt dobrych opinii modelom powyżej 2007r :) Aha, niech was ręka boska broni, żeby...
~krajc
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Najlepsze dotychczasowe auto. Polecam w 100%. Jestem bardzo zadowolony. Polecam miłośnikom dobrych samochodów. Silnik ma kopyto niesamowite. W sam raz na trasę i do miasta. Trochę głośny ale jak by nie było silnik konstrukcyjnie stary lecz nie do zajechania. skrzynia u mnie 5 biegowa. Z tego co wiem to 6-stki są bardziej awaryjne z tym silnikiem. Bardzo przyjemnie chodzi. trzyma sie rewelacyjnie drogi. Płynie a nie jedzie.ciężko się cofa...
~Eryk Graczyk
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
powiem tak w chuja se lecicie z tymi osiągami, na wsi z kumplami zapierdalałem 215 a jest napisane że max 210 no kurwa panowie nie można dawać jakiemuś bodziowi auta do pomiaru prędkości jak sie cyka gazu dojebać, wszystko spoko ale te osiągi skłamane i gdzie 9,9 sekundy do setki panowie wy chyba z gipsem w bagażniku na budowe przez dziury zapierdalaliśta albo cud wie co do 100 tak o idzie.
~Bobek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Posiadam auto od 2 lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Jazda nim sprawia frajde.. Świetny,precyzyjny układ kierowniczy daje pełną kontrolę nad autem. Dobrze zestrojone zawieszenie. Komfortowa pozycja za kierownicą oraz świetne nagłośnienie tylko umilaja jazdę. Polecam w 100%.
3,2
~artur_mi
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi nigdy mi się nie podobało. Kupiłem z rozsądku i nie żałuję wyboru mimo bolączek podanych w ocenie. Auto ma swoje wady i zalety. Bardzo małe spalanie i duży moment obrotowy(285 Nm przy 1750–2500 obr./min). Na swoje lata do perfekcji mu daleko. Powoli rozglądam się za większym(przestrzeń ładunkowa), ale A4 podwyższyło poprzeczkę przy wyborze kolejnego i nie będzie łatwo.
~audi 1,9
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Silnik bardzo fajny. Jedyni awaria pompowtrysków (ostatecznie naprawa 400 zł) spowodowała że mechanicy zaczeli wymieniać wiele drogich elementów co kosztowalo 2600 z usterka nie znikała, dopiero trzeci mechanik postawił odpowiednią diagnozę i naprawił auto.
3,1
~wojciech
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
autko fajne ale dla mechanika pracuje w hurtowni z czesciami wiec mam dostep do bardzo tanich zamienikoe lecz duzo czesci do audi jest tylko w oryginale wiec drogo auto awaryjne jak sie cos zepsuje to w 80%tylko warsztat bo auto typowo zrobione plac plac i jeszcze raz plac jak smiga jest oki ale jak sie zacznie walic to 2 tys na wymiany trzeba liczyc za pierdoly
~TAK
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko swietne polecam kazdemu kto chce malo wydawac i cieszyc sie samochodem jak dla mnie juz nigdy nie zmienie na inna marke i zostane z audi poniewaz to jest klasa sama w sobie i wbrew obiegowym opinia to calkiem inny samochod niz np vw, seat cz skoda. POLECAM
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto na prawde piękne, stylowe, bezpieczne, jazda to przyjemność ale należy wymieniać wszystko na czas, nie szczędzić na oleju czy filtrach, przestrzegać zasad eksploatacji Diesla tj.chlodzić turbine, nie butować zimnego silnika, ruszać dynamicznie ale płynnie wtedy dwumas się nie odezwie tak szybko..
Audi A4 B6 Sedan