Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

krajc, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2001
Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : Pięknie się prezentuje.
Przeniesienie napędu : łożyska kół
Najlepsze dotychczasowe auto. Polecam w 100%. Jestem bardzo zadowolony. Polecam miłośnikom dobrych samochodów. Silnik ma kopyto niesamowite. W sam raz na trasę i do miasta. Trochę głośny ale jak by nie było silnik konstrukcyjnie stary lecz nie do zajechania. skrzynia u mnie 5 biegowa. Z tego co wiem to 6-stki są bardziej awaryjne z tym silnikiem. Bardzo przyjemnie chodzi. trzyma sie rewelacyjnie drogi. Płynie a nie jedzie.ciężko się cofa bo jest to sedan i nie widzę końca auta ale czujniki cofania pomagają bardzo. polecam każdemu.silnik długo się nagrzewa bo diesel ale jak już złapie temperaturę to jest extra. 2 strefowa klima uprzyjemnia jazdę. na ilość miejsca z przodu nie narzekam, jedynie boli noga prawa od źle wyprofilowanej konsoli środkowej. Mam 193 cm więc za mną z tyłu już nikt nie usiądzie. Miejsca bardzo mało z tyłu. Dużo mniej niż w samochodach z niższej półki. extra wyciszony. Nawet nadkola mają własne wyciszenie materiałem. co do ekonomiki jestem zadowolony jeżeli chodzi o spalanie. Mam ciężką nogę ale tragedii nie ma. Odpowiedni wybór co do silnika. Ceny części do wymiany rozarządu,filtrów b.drogie (1000 zł!!!) . Żeby wymienić rozrząd należy zdjąć zderzak i trwa z 4 godziny wymiana. No cóż chce się komfortu i elegancji to trzeba płacić. Nie dla każdego samochód. Następny mój wóz to będzie Audi A6 lub BMW 3 E90 Wada : Ciasno z tyłu. mimo wszystko wart swojej ceny!!!
Jestem bardzo zadowolony. Polecam miłośnikom dobrych samochodów. Silnik ma kopyto niesamowite. W sam raz na trasę i do miasta. Trochę głośny ale jak by nie było silnik konstrukcyjnie stary lecz nie do zajechania. 5 biegowa. Z tego co wiem to 6-stki są bardziej awaryjne z 1.9 tdi silnikiem. Bardzo przyjemnie chodzi. trzyma sie rewelacyjnie drogi. Płynie a nie jedzie.ciężko się cofa bo jest to sedan i nie widzę końca auta ale czujniki cofania pomagają bardzo. polecam każdemu.długo się nagrzewa diesel ale jak już złapie temperaturę to jest extra. 2 strefowa klima pomaga bardzo. z przodu nie narzekam, jedynie boli noga prawa od źle wyprofilowanej konsoli środkowej. Mam 193 cm więc za mną z tyłu już nikt nie usiądzie. Miejsca bardzo mało z tyłu. Dużo mniej niż w samochodach z niższej półki. extra wyciszony. Nawet koła mają własne wyciszenie materiałem. Jestem zadowolony jeżeli chodzi o spalanie. Mam ciężką nogę więc tragedii nie ma. Odpowiedni wybór co do silnika. Ceny części do wymiany rozarządu,filtrów b.drogie (1000 zł!!!) . Żeby wymienić rozrząd należy zdjąć zderzak i trwa z 4 godziny wymiana. No cóż chce się komfortu i elegancji to trzeba płacić. Nie dla każdego samochód. Następny mój to będzie kolejna generacja Audi A4 B7 lecz tym razem kombi. Najlepsze dotychczasowe auto. Polecam w 100%. Wada : Ciasno z tyłu. wart swojej ceny!!!
trzyma sie rewelacyjnie drogi. Płynie a nie jedzie.
extra wyciszony. Nawet koła mają własne wyciszenie materiałem.
drogi ale wart swojej ceny.
Raz tylko posypały mi się łożyska
Nigdy nie zawiodło

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]