Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Avant

Piotr, 8 lat temu
Silnik 2.0 TDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2008
Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : auto jest po prostu piękne
Przeniesienie napędu : nie działa tempomat na szóstym biegu
Generalnie jestem z autka bardzo zadowolony - da się nim przemieszczać bardzo oszczędnie (spalanie ok 6L) a czasem, kiedy trzeba można je na prawdę sprawnie rozpędzić do prędkości maksymalnej
nie miałem z nim żadnych problemów
trudno mi tu napisać jakiś konkret - po roku doszedłem do wniosku, że żałuję, że nie szukałem automatu
świetne prowadzenie. Niestety coś za coś - wymiana wahaczy z przodu to dość duży wydatek - nawet przy użyciu zamienników.
Grube słupki A i duże lusterka sprawiają, że do parkowania tym autem trzeba się przyzwyczaić
wszystko jest na swoim miejscu, niczego nie trzeba szukać, wszelkie przyciski rozmieszczone tak, że można je bez problemu dosięgnąć
cóż - spełnia swoje zadanie, nie zdarzyła mi się żadna awaria tego podzespołu
ilość miejsca we wnętrzu - bardzo dobra. Wycieczka w 4 dorosłe osoby nie jest męcząca dla nikogo. Niestety, cały urok psuje bagażnik - makabrycznie mały, z wąskim wejściem? pod tym względem moje audi przebija nawet kia cee'd kolegi
przy prędkościach autostradowych powinno być zdecydowanie lepiej. Powyżej 160km/h robi się po prostu głośno
podzespoły silnika -> koniecznie zamienniki - ceny ori są makabryczne. części zawieszenia -> makabra ze względu na kontrukcję cała reszta względnie do przyjęcia, ale mogłoby być lepiej
auto jest ok 15% droższe od passata w podobnym roczniku i z podobnym wyposażeniem - przy takiej różnicy spodziewałem się nieco więcej we wnętrzu i w kwestii wyciszenia. Generalnie auto dla estety - wygląd sporo nadrabia
napotkałem jedną, z którą żyję ze względu na rozwiązanie zaproponowane przez serwis (wymiana skrzyni biegów) - a problem jest dość błahy - mianowicie tempomat nie działa na szóstym biegu.
brak - nie napotkałem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]