Konkurs gokartowy - tydzień 3

Audi A4 B7 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Audi A4 B7

lista silników Audi A4 B7

Oceny Audi A4 B7

Podobnie jak w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 17.11.2006 17:17:24 przez

Daje naprawdę dużą przyjemność z jazdy. Tzw. sportowy komfort, w którym Audi się specjalizuje. Opony 17´´ w ogóle nie dają odczuć niskiego profilu. Pracuje to znacznie ciszej niż dyskusyjne rozwiązanie typu Run-Flat w BMW (16´´) - to i napęd Quattro przeważyły wybór na rzecz Audi. Przestrzegam przed kupowaniem systemu BOSE - katastrofa. Dla każdego, kto choć trochę wyczulony jest na jakość muzyki będzie to dramat. Zupełny brak wysokich i średnich tonów. Sportowe fotele godne polecenia. Trochę brakuje małych "uprzyjemniaczy", które ma nawet Skoda, typu schowek na okulary w podsufitce. Bagażnik (wersja AVANT) jest żałośnie mały, ale to podobno auto pół-sportowe - indywidualna sprawa... :-) Całokształt jest zdecydowanie OK

dodano 11.02.2013 19:22:21 przez

Szczera opinia potwierdzająca super kiepska jakość osprzetu silnika jak i jego samego. Przyjechałem samochodem około 60 tys kilometrów doświadczyłem kilku poważnych napraw jak i również podróży na niemieckiej lawecie fachowców z ADAC, jak rownież kosztownych napraw. Lista to pompa oleju, wspomagania, ugotowany zawór EGR wyrwana rolka z rozrzadu oraz kilka innych, chciałem tylko dodać auto regularnie serwisowane co 15 tys kilometrów, a tu i tak co kilka miesięcy coś do wymiany. Znajomy posiada identyczny model jedyna różnica to przebieg nieco powyżej 100 tys dochodzimy do wniosku iż nowe modele są wytrzymałe tylko do okresu gwarancyjnego. Nie jest to złośliwy komentarz posiadalem B5 2.5TDI ponad 300 tysięcy i było bez większych problemów.

dodano 03.12.2011 08:50:10 przez

Mocno i stanoowczo odradzam zakup z Tym silnikiem - TDI 2.0 TDI i to bez względu na rocznik. Mój z końca 2007roku posypał sie jak choinka po Świętach. W przeciągu użytkowania wymieniłem: blok - były mikropęknięcia, zębatkowy napęd pompy olejowej. Przy okazji tych awarii niezaponiane chwile na lawecie. Wyjazd na wakcacjie i powór do domu tego samego dnia. TRAGEDIA. Wcześniej miałem Audi z silnikami 1,9TDI 131KM, i były super. Te nowsze to kupa złomu. Nie rozumiem jak Audi mogło pozwolić sobie na włożenia takiego złomu do samochodu, z tego co wiem to cała grupa Audi, VW i i spółka. Chyba juz skończyły sie dobre samochody z VAG. Tak więc stanowczo i szczerze ODRADZAM. WIEM CO MÓWIĘ!

dodano 05.01.2013 17:12:13 przez

To służbowy samochód więc nie płacę za nic ale mogę powiedzieć ,że jest to wyrób marnej jakości.O ile wygląd budzi zaufanie to jakość mechaniki jest po prostu marna. Nie wiem czy wynika to z oszczędności na częściach czy może patenty nie są za bardzo dopracowane ale efekt jest dosyć słaby. Pierwszy raz w życiu wzywałem pomoc drogową do miesięcznego auta. Poza tym branie oleju ok 0.5 litra na 1000km jest ciężkie do zaakceptowania. Lata świetlne temu miałem skodę 100 ale nawet ona nie brała takich ilości oleju. Ogólnie ten samochodzik nie jest wart zakupu ,nie dałbym za niego złamanej złotówki. Dodatkowo 2.0 TDI jest kochane przez mechaników zawsze coś się sypnie to norma.

dodano 15.03.2009 21:28:54 przez

Auto sprowadziłem z Niemiec w sierpniu 2008r. Samochód był pieszczony i w świetnym stanie technicznym - nie miałem problemów. Był też dość wypaśny, tzn. navi+ Audi kolorowa, dobre nagłośnienie, pakiet chrom, klima, pełna elektryka, tempomat, podgrzewane: siedzenia (przód), szyba przednia i lusterka, xenony, halogeny, znaczki z S-line - naprawdę cudo... Sprzedałem, ponieważ skaczę teraz z auta na auto, które prywatnie sporwadzam dla siebie w celu zarobienia... Poszła bezproblemowo za 54.000zł - samochód serwisowany w ASO i bezwypadkowy. Przebieg przy kupnie w Niemczech - 189.000km, przy sprzedaży 208.000km - troszkę ją śmignąłem :) Polecam

dodano 09.03.2013 19:57:27 przez

Bardzo świetnie auto generacja B7 moim zdaniem najładniejsza odsłona A4, Niezawodne trwałe Niemieckie Auto, Nadal Montowane stare niezawodne 1.9TDI, Ceny tego modelu są za bardzo wygórowane, i płaci się tylko za markę, ale piszę się na to bo jest auto warte tych pieniędzy, Przy zakupie nie zważałem na przebieg ze wzgledu ze przebieg z rzędu 500000km to dla tego silnika to dopiero rozgrzewka, jestem zadowolony z zaukpu 2 latka u mnie i tylko zawieszenie przednie wymieniałem, z ręsztą żadnych problemów nie miałem.

dodano 23.09.2011 09:08:21 przez

Sprawdzony, ekonomiczny silnik 1.9 TDI nie jest demonem prędkości ale odwdzięcza się bezawaryjnością przy laniu dobrego paliwa. Ma przejechane 241000 km i nie ma żadnych stuków, puków podczas jazdy co przy poprzednim aucie przy 160 tys było już nie do zniesienia (seat Cordoba 1.9). Tu żaden element tapicerki nie trzeszczy. Zawieszenie jest nadal twarde i użytkowanie go przez 4,5 roku nawet po polskich drogach nie wyrządziło żadnych uszkodzeń. Jedyne mankamenty to przepalające się żarówki i bezpieczniki.

dodano 08.06.2010 10:48:24 przez

Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz pracuje, trzeba uważać kto ma pompowtryski i common rail.

dodano 26.02.2012 10:11:44 przez

nie jestem posiadaczem tego auta ale mialem watpliwa przyjemnosc jezdzic nim serocki napisal ze ma styl alfy otoz przy 159 a4 wyglada poprostu ociezale i glupio prowadzenie alfy to majstersztyk 170 konny 2.0tdi musi sie dobrze napocic zeby nadazyl za 150 konnym jtdm alfy silnik alfy mimo ze sporo slabszy w trakcie jazdy zachowuje sie jakby mial wiecej koni od audi ci co jezdzili tymi autami wiedza o czym mowie

dodano 27.03.2011 20:39:26 przez

Auto bardzo wszechstronne - rodzinne kombi na dalszy wyjazd lub niedzielną wycieczką, SUV z napędem na 4 kapcie, czyli zimą możemy z uśmiechem na ustach wyjezdzać pod wzniesienia, wreszcie sportowiec z osiągami jakich nie powstydzi się oryginalne GTI (6,2s 0-100) vmax 260 km/h licznikowe. Do tego wszystkiego zużycie paliwa które przy powyższych zaletach stanowi wisienkę na szczycie tortu :)

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 10 km. Silnik: 2.0 177KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Rocznik: 2013. Przebieg: 9 200 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A4, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A4

Przeczytaj o Audi A4

Audi A4 B8 - urzeka, czy odpycha?
Audi A4 B8 - urzeka, czy odpycha? Po drogach poruszają się dwa typy kierowców. Pierwszy typ uwielbia, gdy przechodnie pokazują na niego palcami. Dlatego jeżeli ma pieniądze, to kupuje Pagani Zondę, a jeżeli ich nie ma, to zadowala się jaskrawo-zielonymi alufelgami do swojego leciwego auta. I kilkoma spoilerami. Drugi typ jest z kolei dużo spokojniejszy, dlatego wystarczy mu estetyczne auto, które ma klasę i szyk. Ot - choćby takie z półki Premium rodem z Niemiec. Jakie jest Audi A4 B8?

Audi A4 B7 180