Oceny Audi A4 B7 Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008

Audi A4 B7 Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B7 Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008

~Wuja Edek
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Bardzo świetnie auto generacja B7 moim zdaniem najładniejsza odsłona A4, Niezawodne trwałe Niemieckie Auto, Nadal Montowane stare niezawodne 1.9TDI, Ceny tego modelu są za bardzo wygórowane, i płaci się tylko za markę, ale piszę się na to bo jest auto warte tych pieniędzy, Przy zakupie nie zważałem na przebieg ze wzgledu ze przebieg z rzędu 500000km to dla tego silnika to dopiero rozgrzewka, jestem zadowolony z zaukpu 2 latka u mnie i tylko...
~dano
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Sprawdzony, ekonomiczny silnik 1.9 TDI nie jest demonem prędkości ale odwdzięcza się bezawaryjnością przy laniu dobrego paliwa. Ma przejechane 241000 km i nie ma żadnych stuków, puków podczas jazdy co przy poprzednim aucie przy 160 tys było już nie do zniesienia (seat Cordoba 1.9). Tu żaden element tapicerki nie trzeszczy. Zawieszenie jest nadal twarde i użytkowanie go przez 4,5 roku nawet po polskich drogach nie wyrządziło żadnych uszkodzeń....
~AXEL1
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Jestem zadowolony,auto do wygodnego poruszania się na średnie a nawet dalsze odległości, zresztą zbiornik paliwa pozwala na wyprawę na 1000 km, wybrana wersja jest bez zbędnych elektronicznych gadżetów, bez ksenonów, dpf-a,,bez elektycznych szyb z tyłu, bez fotochromowego wstecznego lusterka, bez podgrzewanych foteli itp.
~Rafik834
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Każdemu polecam ja miałem srebrną lalunie jednak w nowyo rok miała przygodę i autko dostało szkodę całkowitą ale przez 4 lata zrobilem 80 tys ( zakupiłem w 2010 roku z przebiegiem 180 tys) i ani złotówki w silnik nie włożylem jedynie co 10 12 tys wymiana wymiana oleju filtrów i lać olej i jeździć
~Danypress
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Auto sprowadzone z Holandii, serwisowane do końca, pomimo znacznego przebiegu wygląda znakomicie w środku jak i na zewnątrz, co świadczy o użyciu najwyższej klasy materiałów. wygląda naprawdę świeżo, jak na swój rocznik i niejedna osoba zatrzyma swój wzrok na tym modelu.Z czystym sumieniem mogę polecić to auto.
~mruczek
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Śmigam już ponad rok bez awarii i problemów, zmieniam tylko oleje i filtry i autko chodzi jak żyleta. Wcześniej byłem posiadaczem Audi A6 C5 i było to przeciwieństwo tego autka, ciągle coś się psuło także myślę ze Audi A4 to dobry wybór.
~turbo
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
autko godne poleceni, jak kupować to tylko 1.9 115KM. Kolega posiadał 2.0 TDI i narzekał ze coś sie psuło. u mnie jak narazie wszystko ok nic nie puka nie stuka autko smiga jak głupie.
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
świetne auto , tanie w utrzymaniu i eksploatacji , niezawodne..
~krzych
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
samochod bardzo dopracowany,stabilny w jezdzie.Wczesniej mialem 2 passaty i VW Bore ale Audi A4 jest swietne. Powinni bardziej wypasic wnetrze w standardzie
~Paladin
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Przy jeźdź 85% trasa 15% miasto -dojazd do pracy pali 4,8 l (jazda raczej ekonomiczna, latem, opony R 16 ) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Audi A4 B7 Sedan