Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Sedan

Peter K, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Audi A4 B7 Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Szczera opinia potwierdzająca super kiepska jakość osprzetu silnika jak i jego samego. Przyjechałem samochodem około 60 tys kilometrów doświadczyłem kilku poważnych napraw jak i również podróży na niemieckiej lawecie fachowców z ADAC, jak rownież kosztownych napraw. Lista to pompa oleju, wspomagania, ugotowany zawór EGR wyrwana rolka z rozrzadu oraz kilka innych, chciałem tylko dodać auto regularnie serwisowane co 15 tys kilometrów, a tu i tak co kilka miesięcy coś do wymiany. Znajomy posiada identyczny model jedyna różnica to przebieg nieco powyżej 100 tys dochodzimy do wniosku iż nowe modele są wytrzymałe tylko do okresu gwarancyjnego. Nie jest to złośliwy komentarz posiadalem B5 2.5TDI ponad 300 tysięcy i było bez większych problemów.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 140KM 103kW [l/100km]

5,4