Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Sedan

bojka , 14 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Rok produkcji 2006
Audi A4 B7 Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie i silnik . Auto w wersji s-line ( wzmocniony silnik , sportowe zawieszenie) niesamowicie sie prowadzi , poprzednio mialem subaru ( strasznie toporne w srodku)Oba auta sie dobrze prowadziły
Auto bardzo dobre , zrobilem nim ponad 160 tys i nic , zero usterek. Silnik rewelacja , Nie raz na światłach inne auta dostają odemnie po tyłku ;) Piekna linia , środek też ładny - Auto warte bylo zakupu . Gdy go kupowalem myslalem nad innymi markami ale patrzac na zmiany wlascicieli , bankrudztwa marek - postawilem na niemiecką solidność - niepomyliłem sie :)
Auto rwie do przodu , osba z boku nie wie czy to diesel czy benzyna -
dobre przelozenia , dobrze zgrane , bardzo elastyczny 6 bieg
Tu to zachwyt !!!! jak to auto sie trzyma na zakretach _ REWELACJA
tak jak w kazdym sedanie przecietna , ale czujniki parkowania zalatwiają sprawe
bardzo dobra , zreszta jak zawsze w audi , audi zawsze ergonomi miala bardzo dobra
szybko sie nagrzewa , szybko dziala system odparowywania szyb, klima ok
to auto sredniej klasy mam 2m wzrostu z przodu ok a z tylu hmmm ja tam nie siadam ale pasazerowie nie nazekaja
bardzo cichy , jazda z duza predkoscia - poezja ;)
i tu nastepna niespodzianka - BARDZO PRZYJEMNA - TA MOC , TA MASA I TAK MALE SPALANIE :) :) :) Maksymalnie spalił 8.8 ale to byla ostrzejsza jazda( miasto-kori + autostrada - ponad 200km/h) srednio w polsce pali mi 7-7.2 mieszkam we wroclawiu - miescie wiecznych korków .
W tej wersji auto kosztowalo 140tys za te pieniadze mialbym wieksze auto innej marki . Dzis moge powiedziec ze nie kupilem marki i znaczka , kupilem niezawodność , osiagi, wygode i ekonomie :)
nie mam sie do czego przyczepić :)
Mam 160 tys i jeszcze nic nie nawalilo , standardowy serwis czyli klocki , olej, filtry no ale to zawsze sie wymienia.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 170KM 125kW [l/100km]

7,4