Oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting

~Robert
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Miałem Audi a4 b8 lift 1,8 TFSI 170 km z multitronikiem przez okres 3 lat zrobiłem ponat 40000 km. Generalnie auto bardzo ładne karoseria ocynk , maska aluminiowa silnik ma sporo mocy i mało pali . Bardzo dobrze przyspiesza i jest dobrze wyciszony .Jazda tym Audi to sama przyjemność .Skrzynia Mulitronic znajdująca się w tym samochodzie jest bezstopniowa i jest w niej duży plus bo niema zmian biegów a co za tym idzie żadnych szarpnięć podczas...
~Robert
~Waldek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Auto bardzo dużych sprzeczności. Twarde zawieszenie wiąże się z dobrym prowadzeniem auta, pewnym na zakrętach, ale odbijającym nerki i plecy na dziurach. Bardzo cichy silnik, dynamiczny, ładnie wkręcający się. Duża przyjemność z jazdy. Idealny system głośnomówiący, perfekcyjne CarAudio z wyciszeniem wnętrza robi duże wrażenie. A teraz minusy, skrzypiąca półka z tyłu, skrzypiące słupki boczne, tandeciarskie plaski przy zegarach, tandeciarska...
~Kacper
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto niby perfekcyjne, ale drażnią mnie strasznie małe wpadki producenta. Strasznie skrzypią plastiki. Lewe drzwi od kierowcy, podłokietnik z przodu, podłokietnik z tyłu. Potrafi to człowieka zirytować. Zimą trzeszczy półka z tyłu. Tragedia w aucie tej klasy.
~Waldek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
~Bartek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Samochód jak na swój wiek (10-latek) naprawdę dobrze wyglądający. W moim przypadku 2.0 TDI - oszczędny

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo przyjemne auto, bezawaryjne , świetne w prowadzeniu. Poezja w prowadzeniu na zakrętach i serpentynach. Napęd Quattro mistrzostwo świata,
~Savick
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Auto idealne. Jeśli Audi brać to tylko z Quatroo. Ogólny komfort plus frajda z jazdy nie do opisania.
~krzys
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz i w środku bardzo pozytywny, stonowane wnętrze mnie osobiście się podoba.
~Adamski
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Od 2 tygodni jestem jak na razie szczęśliwym użytkownikiem Audi. Pierwsze wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.
Audi A4 B8 Limousine Facelifting