Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine Facelifting

Waldek, 9 lat temu
Silnik 1.8 TFSI 170KM 125kW
Rok produkcji 2014
Audi A4 B8 Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : 170 KM już czuć, ekonomia.
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
Silnik mam w benzynie, cichy, praktycznie bezgłośny w środku, przy 160 km/h, komfort jazdy jakbyś jechał 70. 170 KM robi swoje, silnik bardzo ekonomiczny, aż zdziwiłem się, przy 120-130 km/h spala 7,3 litra, to bardzo mało. Bardzo elastyczna skrzynia, 6 bieg ciągnie już od 50 km/h. Jestem bardzo zadowolony.
Idealna, wrzucasz, jedziesz.
Auto mam na 16". Dopiero powyżej 170 km/h czuję, iż przydałby się 17 lub 18".
Doskonała. Nie sugerujcie się opiniami, że z tyłu nic nie widać, widać doskonale, jak ktoś nie umie jeździć niech kupi sobie taczkę.
Jak na tą klasę, bardzo przyzwoicie.
Doskonała, moment i ciepło, klimatyzacja idealna, ustawiasz przy temp zew 34st, w aucie na 19 i trzyma cały czas.
Mam 178 cm wzrostu, dla mnie wszystko jest idealne, wszystko pod ręką.
Cisza spokój relaks, trzeba koniecznie uważać ponieważ auto niesamowicie przekłamuje odczucie prędkości, jadąc 120 km/h masz wrażenie 80.
Może być.
Pełne zadowoloenie
Nic jeszcze nie popsuło się.
Żadnych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TFSI 170KM 125kW [l/100km]